Suzuki w październiku uruchomi w Polsce usługę sieciową SUZUKI CONNECT, która wykorzystuje moduł komunikacji danych pojazdu do łączenia użytkowników z ich pojazdami w czasie rzeczywistym za pośrednictwem aplikacji dla urządzeń mobilnych korzystających z systemów operacyjnych iOS oraz Android.
Aplikacja SUZUKI CONNECT pozwoli m.in. na zdalne blokowanie i odblokowywania pojazdu, przegląd informacji dotyczących historii jazdy oraz lokalizację zaparkowanego pojazdu. Użytkownik samochodu otrzyma też informacje związane z przeglądami, a w wypadku wykrycia problemu, informacje diagnostyczne będą udostępnione autoryzowanemu dealerowi Suzuki, co pozwoli na szybką i kompleksową analizę. Usługa SUZUKI CONNECT będzie początkowo dostępna dla gamy modelowej Suzuki S-CROSS. W przyszłości usługa będzie dostępna dla innych modeli.
Wzorem poprzednich lat zachęcamy do odwiedzania autoryzowanych salonów sprzedaży motocykli Suzuki, żeby skorzystać z wyjątkowej oferty rabatowej „Black Weeks”.
Dowiedz się więcejW sobotni wieczór polscy pięściarze zmierzyli się z ekipą bokserów Azerbejdżanu. Na zawodach, które tym razem odbyły się w Krakowie, Polska wygrała 12:6.
Dowiedz się więcejW pierwszym tygodniu listopada Mediolan od wielu lat staje się motocyklową stolicą świata. EICMA (Esposizione Internazionale Ciclo Motociclo e Accesori) czyli Międzynarodowa Wystawa Rowerów, Motocykli i Akcesoriów gromadzi najważniejszych graczy na rynku jednośladów.
Dowiedz się więcejW 38. edycji cyklu Suzuki Boxing Night ekipa polskich pięściarzy zmierzy się z reprezentacją Ażerbejdżanu.
Dowiedz się więcej