Gwarancja Suzuki

Gwarancja

Warunki gwarancji:

Suzuki Motor Poland Sp. z o. o. udziela gwarancji bez limitu przebiegu kilometrów na nowe, sprzedane pojazdy, w następujących okresach:

  • motocykle i motorowery - 2 LATA GWARANCJI,
  • modele offroad (terenowe), dotyczy np. DR-Z400E - 3 MIESIĄCE GWARANCJI,
  • czterokołowe modele ATV - dla użytku zarobkowego 12 MIESIĘCY, dla użytku osobistego 24 MIESIĄCE,
  • pojazdy dla dzieci - 6 MIESIĘCY,

Szczegóły dostępne są u Autoryzowanych Dealerów.

Suzuki zaleca serwisowanie oraz dokonywanie napraw gwarancyjnych w Autoryzowanej Stacji Obsługi (ASO) należącej do Autoryzowanego Sprzedawcy, u którego dokonano zakupu. Autoryzowany Sprzedawca z reguły dysponuje wszelkimi informacjami dotyczącymi danego pojazdu, dzięki czemu będzie w stanie zapewnić Państwu najlepszą pomoc.

Eurogwarancja

Eurogwarancja ma zapewnić bezpieczne i komfortowe podróżowanie przez kraje wymienione w dołączonym do instrukcji obsługi spisie europejskich dealerów Suzuki (obejmuje ona większość krajów europejskich). Eurogwarancja ma na celu jedynie zapewnienie opieki serwisowej w nagłych przypadkach i awariach, aby możliwe było kontynuowanie podróży lub bezpieczny powrót do kraju, gdzie ew. naprawa zostanie zakończona. Eurogwarancja Suzuki jest ważna jedynie dla pojazdów, których karta gwarancyjna została zarejestrowana w systemie gwarancyjnym Suzuki Motor Poland i nie upłynął jeszcze jej termin ważności. Szczegóły dostępne są u Autoryzowanych Dealerów.

Zawarte na niniejszej stronie informacje na temat gwarancji motocykli, motorowerów i ATV nie stanowią udzielenia kupującemu gwarancji, w szczególności w rozumieniu art. 577 Kodeksu cywilnego. Gwarancja zostanie udzielona przy sprzedaży wybranego pojazdu, a jej warunki zostaną określone w dokumencie gwarancyjnym.

Pobierz katalog
Lista dealerów w Europie