Aktualności

22.09.2021

Nowe Suzuki GSX-S1000GT debiutuje!

Nowy model GSX-S1000GT umiejętnie łączy osiągi zwycięskiego motocykla klasy superbike z silnikiem o pojemności 999cm3 ze zwartym, lekkim podwoziem zapewniającym dynamiczną i komfortową jazdę, wysoką funkcjonalnością, wyjątkową stylistyką i bogatym wyposażeniem. Te wszystkie cechy wyróżniają nowy model jako prawdziwy motocykl klasy GT (Grand Tourer).

Dowiedz się więcej
01.09.2021

Suzuki by BÜSE Open Road II – zestaw gotowy na każdą przygodę

Suzuki Motor Poland przy współpracy marki BÜSE wprowadza do oferty kolekcję dla motocyklistów poszukujących praktycznych i wygodnych ubrań gotowych na każde warunki pogodowe.

Dowiedz się więcej
30.08.2021

Rins błyszczy na torze Silverstone i zajmuje drugie miejsce

Niedzielnemu wyścigowi towarzyszyła typowa dla Silverstone atmosfera – nieprzewidywalna zarówno w przypadku pogody, jak i wyników. Na trybunach było obecnych 67 tys. fanów, którzy byli świadkami bardzo intensywnych 20 okrążeń wyścigu MotoGP.

Dowiedz się więcej
16.08.2021

Mir zajmuje czwarte miejsce w przewrotnym Grand Prix Austrii

Gdy zawodnicy MotoGP ustawiali się na starcie Grand Prix Austrii, nad torem Red Bull Ring zbierały się ołowiane chmury. Groźba deszczu burzyła spokój u zawodników, a także strategie wyścigowe zespołów. 86 tysięcy widzów na trybunach toru doczekała się prawdziwego widowiska - liczący 28 okrążeń wyścig nie zawiódł oczekiwań.

Dowiedz się więcej
11.08.2021

Cenne podium Joana Mira w dramatycznym wyścigu o Grand Prix Styrii

Zespół Suzuki Ecstar był gotowy do restartu sezonu 2021 MotoGP po długiej, pięciotygodniowej przerwie. Grand Prix Styrii rozegrało się pod zachmurzonym niebem, które przez cały czas zapowiadało opady, ale ostatecznie suche warunki utrzymały się przez cały wyścig rozgrywający się na oczach licznej publiczności.

Dowiedz się więcej
15.07.2021

Suzuki Motor Poland wprowadza aplikację „Moje Suzuki” na smartfony

“Moje Suzuki” to aplikacja przeznaczona dla posiadaczy samochodów, motocykli i silników zaburtowych japońskiej marki. Za pomocą przyjaznego interfejsu w smartfonie, użytkownik może uzyskać dostęp do najważniejszych informacji na temat produktu i jego historii, a także wielu innych przydatnych funkcjonalności.

Dowiedz się więcej
27.06.2021

Wspaniały powrót Joana Mira na podium na torze w Assen

Zespół Suzuki Ecstar i reszta stawki MotoGP wyjechała na tor w holenderskim Assen po raz ostatni przed wakacyjną przerwą, by walczyć o Tourist Trophy.

Dowiedz się więcej
21.06.2021

Ważne punkty dla zespołu Suzuki Ecstar w trudnym Grand Prix Niemiec

Zawodnicy zespołu Suzuki Ecstar wyciągnęli najwięcej, ile się dało z trudnej ósmej rundy mistrzostw świata MotoGP na niemieckim torze Sachsenring.

Dowiedz się więcej