Aktualności

21.01.2022

„Wiosna w lutym" w Suzuki

Chociaż luty nie należy do najcieplejszych i najbardziej słonecznych miesięcy w naszej strefie klimatycznej, to niewątpliwie ma jednak solidne plusy. W ramach zbliżającej się akcji "Wiosna w lutym" klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty na części, akcesoria i robociznę.

Dowiedz się więcej
23.11.2021

Katana 2022 debiutuje podczas targów EICMA w Mediolanie

Podczas tegorocznych targów EICMA w Mediolanie Suzuki przygotowało niespodziankę dla wszystkich fanów modelu Katana. Odświeżony model przygotowany na 2022 rok odsłonił swoje nowe oblicze, które łączy wyjątkowy design ze sportowymi osiągami i jeszcze bogatszym osprzętem.

Dowiedz się więcej
15.11.2021

Zespół Suzuki Ecstar kończy sezon czwartym miejscem Mira

W padoku toru imienia Ricardo Tormo w Walencji panowała smutna atmosfera, nie tylko z powodu dobiegającego końca sezonu MotoGP 2021, ale też dlatego, że wraz z zakończeniem kariery wyścigowej Valentino Rossiego końca dobiegła pewna era w wyścigach motocyklowych.

Dowiedz się więcej
08.11.2021

Mir wraca na podium, Rins ósmy w Portimao

Zespół Suzuki Ecstar zaliczył udany powrót na tor Autodromo Internacional do Algarve. Obaj zawodnicy zdobyli ważne punkty i zaliczyli mocny wyścig w Portimao.

Dowiedz się więcej
25.10.2021

Mnóstwo akcji i dramatyzmu w Grand Prix Emilia Romagna

Tor Misano San Marino World Circuit Marco Simoncelli podczas 16. rundy motocyklowych mistrzostw świata MotoGP jak zwykle dostarczył mnóstwo emocji i elektryzującą atmosferę podczas całego wyścigu. Pomimo trudnego dnia dla zespołu Suzuki, wyścig obfitował w mnóstwo akcji i dramatyzmu, a rezultatem było wyłonienie nowego mistrza świata MotoGP.

Dowiedz się więcej
11.10.2021

Suzuki zdobywa Mistrzostwo Świata Endurance w sezonie 2021

Podczas ostatniej rundy mistrzostw świata wyścigów długodystansowych EWC (Endurance World Championship) rozgrywanej na torze Autodrom Most w Czechach, Suzuki sięgnęło po koronę mistrzów świata. Wspierany przez fabrykę zespół Yoshimura SERT Motul przejechał doskonały, bezbłędny wyścig.

Dowiedz się więcej
04.10.2021

Alex Rins blisko podium podczas GP w Teksasie

Unikalna atmosfera towarzysząca teksańskiej rundzie Mistrzostw świata MotoGP po raz kolejny udzieliła się również zespołowi Suzuki Ecstar. Wysoka temperatura, podekscytowana widownia i mocne wykonanie hymnu narodowego Stanów Zjednoczonych tuż przed zgaśnięciem świateł - wszystko to spotęgowało emocje towarzyszące startowi wyścigu o Grand Prix Teksasu na torze COTA, na obrzeżach Austin.

Dowiedz się więcej
01.10.2021

„Październik miesiącem oszczędzania” w Suzuki

Początek jesieni to najlepsza okazja, aby skorzystać ze specjalnych warunków promocyjnej akcji serwisowej skierowanej do posiadaczy motocykli i quadów marki Suzuki - "Październik miesiącem oszczędzania". Klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty na części, akcesoria i robociznę.

Dowiedz się więcej