30.11.2020

Suzuki Moto Szkoła – podsumowanie sezonu 2020

Zimowa aura zapowiada bliski koniec sezonu motocyklowego. Tegoroczny sezon zdecydowanie różnił się od minionych - odbyła się mniejsza ilość klubowych spotkań, zlotów i licznych wspólnych wycieczek. Choć wydaje się, że motocykle zyskały status jednego z najbezpieczniejszych środków lokomocji w czasie panującej pandemii. Motocykl stanowiący dotychczas symbol wolności, nie tylko ułatwia codzienne przemieszczanie się, ale także ogranicza ryzyko związane z transmisją koronawirusa. Ta cecha niewątpliwie łączy jednoślady bez względu na ich przeznaczenie, pojemność silnika czy moc.

Mimo niesprzyjających warunków w sezonie 2020 udało nam się wspólnie z Towarzystwem Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz zorganizować kolejną edycję wieloletniego programu SUZUKI MOTO SZKOŁA. W czasie tegorocznych szkoleń w zajęciach podnoszących kwalifikacje z dziedziny techniki jazdy udział wzięło kilkudziesięciu motocyklistów w całego kraju, które odbyły się na torach wyścigowych w Pszczółkach k. Trójmiasta, Steel Ringu w Trzyńcu oraz na torze Jastrząb.

Do zobaczenia w przyszłym roku!

20.01.2021

Wiosna w lutym

Akcja serwisowa Suzuki 25.01.2021 - 28.02.2021

Dowiedz się więcej
23.11.2020

Zawodnicy zespołu Suzuki Ecstar kończą sezon 2020 na podium

Mistrzostwa Świata MotoGP w sezonie 2020 dotarły do finiszu pod słonecznym niebem na wspaniałym portugalskim torze Autodromo Internacional do Algarve. Był to bardzo trudny wyścig dla zawodników zespołu Suzuki Ecstar – Alexa Rinsa i Joana Mira, którzy startowali odpowiednio z 10. i 20. pola startowego.

Dowiedz się więcej
17.11.2020

Historia udziału Suzuki w motocyklowych mistrzostwach świata

Od produkcji krosna do wyścigów motocyklowych – oto historia Suzuki w motocyklowych mistrzostwach świata.

Dowiedz się więcej
16.11.2020

Joan Mir – człowiek, który tworzy historię Suzuki

Sylwetka Mistrza Świata MotoGP w sezonie 2020 jeżdżącego w barwach zespołu wyścigowego Suzuki Ecstar.

Dowiedz się więcej