Turniej finałowy Suzuki Pucharu Polski został rozegrany na Arenie Ursynów w Warszawie w dniach 13-16.02.2020. Rozgrywki przysporzyły zwolennikom basketu mnóstwo sportowych emocji. W finale Anwil Włocławek pokonał Polski Cukier Toruń 103:96.
Suzuki, jako Sponsor Tytularny Turnieju, gratuluje zwycięzcom.
Suzuki Motor Corporation jest głównym partnerem „CAPCOM CUP 13”, czyli oficjalnego turnieju popularnej gry „Street Fighter 6”.
Dowiedz się więcejSuzuki Motor Poland informuje o zmianie w cenniku. Model SV-7GX, premiera roku 2026, latem trafi do salonów sieci Suzuki w cenie od 34 900 zł.
Dowiedz się więcejDwa motocykle Suzuki GSX-8T i GSX-8TT otrzymały Red Dot Award w kategorii „design produktów” w konkursie Red Dot Design Award organizowanym w niemieckim Design-Zentrum Nordrhein Westfalen.
Dowiedz się więcejMamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy – choć sezon już się na dobre rozpoczął - nie zdążyli dotąd wybrać nowego motocykla.
Dowiedz się więcej