16.06.2019

Polscy szczypiorniści w finałach Mistrzostw Europy

W rozegranym w Płocku meczu ostatniej kolejki kwalifikacji EHF EURO 2020 Polska wygrała z Izraelem 26:23. Tym samym biało-czerwoni – wspierani przez Suzuki - zapewnili sobie awans do styczniowych finałów Mistrzostw Europy.

Zacięty mecz z Izraelem w ramach ostatniej kolejki kwalifikacji EHF EURO 2020 przyniósł zwycięstwo naszej reprezentacji. Rozegrany 16 czerwca w Płocku mecz z Izraelem Polska wygrała z wynikiem 26:23 (10:11). Biało-Czerwoni – wspierani przez Suzuki - zapewnili sobie awans do styczniowych finałów mistrzostw Europy.

Oba zespoły zdawały sobie sprawę z ogromnej stawki spotkania. Mecz prezentował mało bramek, a bardzo dużo walki. Na przerwę do szatni Polacy schodzili przegrywając jednym trafieniem (10:11). Na dwadzieścia minut przed końcem obie ekipy szły łeb w łeb (18:18; 19;19; 20:20). 120 sekund przed końcem spotkania trzy bramki dał Polakom Patryk Walczak i jasne stało się, że to ekipa Patryka Rombla pojedzie na Mistrzostwa Europy!

W styczniu reprezentacja Polski zagra w mistrzostwach Europy, które wspólnie zorganizują: Szwecja, Norwegia i Austria. Suzuki Motor Poland, jako Oficjalny Sponsor, trzyma kciuki za polskich szczypiornistów!

24.04.2024

Suzuki w topie „Raportu jakości Auto Świat 2024”

Od wielu lat redakcja Auto Świat publikuje swój raport dotyczący usterkowości samochodów osobowych 26 marek najpopularniejszych na polskim rynku.

Dowiedz się więcej
24.04.2024

Suzuki Boxing Night 28 w Łomży zakończył się zwycięstwem Polaków

19 kwietnia kadra naszych pięściarzy zmierzyła się w pojedynkach boksu olimpijskiego z reprezentantami Irlandii. Mecz Polska – Irlandia zakończył się wynikiem 14:6.