21.02.2024

Polscy pięściarze zmierzą się z reprezentacją Azerbejdżanu

Na najbliższej gali boksu Suzuki Boxing Night w Lublinie Polaków czekają trudne pojedynki z pięściarzami Azerbejdżanu. Najtrudniejsza walka czeka Michała Jarlińskiego, który w wadze 75 kg zmierzy się Kamranem Shakhsuvarlim, brązowym medalistą Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro, trzecim pięściarzem mistrzostw świata w Hamburgu i wicemistrzem Europy w Charkowie.

Wśród pięściarzy reprezentujących Polskę na najbliższej gali w Lublinie zabraknie zawodników ze ścisłej czołówki, którzy przygotowują się na zgrupowaniu w Niemczech do kwalifikacji olimpijskich.

27 gala boksu Suzuki Boxing Night odbędzie się w niedzielę 25 lutego w lubelskim Centrum Spotkań Kultur. Początek transmisji o godz. 20.15.

24.04.2024

Suzuki w topie „Raportu jakości Auto Świat 2024”

Od wielu lat redakcja Auto Świat publikuje swój raport dotyczący usterkowości samochodów osobowych 26 marek najpopularniejszych na polskim rynku.

Dowiedz się więcej
24.04.2024

Suzuki Boxing Night 28 w Łomży zakończył się zwycięstwem Polaków

19 kwietnia kadra naszych pięściarzy zmierzyła się w pojedynkach boksu olimpijskiego z reprezentantami Irlandii. Mecz Polska – Irlandia zakończył się wynikiem 14:6.

Dowiedz się więcej
17.04.2024

Mecz Polska – Irlandia podczas gali Suzuki Boxing Night 28

19 kwietnia kadra naszych pięściarzy zmierzy się w pojedynkach boksu olimpijskiego z reprezentantami Irlandii.

Dowiedz się więcej
16.04.2024

Co warto wiedzieć o nowym Swifcie (bezpieczeństwo)?

Nowy Swift korzysta z dziedzictwa poprzednich generacji auta o takiej nazwie, oferując jednak większą przyjemność z jazdy, komfort, oszczędność oraz wyższy poziom bezpieczeństwa.

Dowiedz się więcej