Pierwsza w tym roku gala boksu olimpijskiego Suzuki Boxing Night 33 zakończyła się zwycięstwem naszych pięściarek i pięściarzy, którzy pokonali na punkty 18:4 reprezentację Belgii.
W ringu pojawiło się m.in. dwoje naszych olimpijczyków: Aneta Rygielska oraz Damian Durkacz, którzy potwierdzili wysoką formę i nie zawiedli oczekiwań kibiców. Rygielska wygrała pojedynek z Sarą Renders 3:0, a Durkacz pokonał Anasa Kaddouri również 3:0.
Jeden z dwóch pojedynków, w których Belgowie zdobyli punkty dla swojej reprezentacji, zakończył się liczeniem Nikodema Kozaka i przerwaniu walki przez sędziego po ciosie Rayena Ben Othmana.
Łomża kolejny raz gościła galę boksu Suzuki Boxing Night i znów okazała się szczęśliwa dla kadry polskich pięściarek i pięściarzy. W poprzednich spotkaniach Polacy pokonali reprezentantów Irlandii, Czech i Rumunii.
Kolejna gala boksu Suzuki Boxing Night 34 odbędzie się 14 marca.
Wyniku poszczególnych pojedynków:
Taki wniosek można łatwo wyciągnąć po analizie najnowszych danych opublikowanych w raporcie za rok 2025, którą przygotował PZPM – Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego.
Dowiedz się więcejJeżeli zastanawiacie się nad wyborem między napędem na cztery koła AllGrip Select, a napędem na przednią oś do jednego z dwóch modeli Suzuki (Vitara lub S-Cross), zimowa aura powinna rozwiać wasze wątpliwości.
Dowiedz się więcejMróz nie odpuszcza, a znakomitą większość powierzchni Polski pokrywa dodatkowo kilkunastocentymetrowa warstwa śniegu i lodu.
Dowiedz się więcejWprawdzie warunki pogodowe w całym kraju i śnieg skutecznie uniemożliwiają jazdę motocyklem, co jednak nie zmienia faktu, że kolejny sezon na jednoślady rozpocznie się już za 3-4 miesiące.
Dowiedz się więcej