18 lutego br w słupskiej Hali Gryfia odbyła się gala boksu Suzuki Boxing Night 12 zorganizowana przez Polski Związek Bokserski i Suzuki Motor Poland. W ramach gali odbyły się dwie walki zawodowe z udziałem Mateusza Polskiego (waga półśrednia) oraz Daniela „Jonasza” Adamca (waga półciężka), w których obydwaj Polacy pokonali swoich rywali przed czasem.
Mateusz Polski wygrał z Ukraińcem Serhijem Shvetsem w drugiej rundzie przez nokaut techniczny. Po drugiej rundzie zakończyła się walka Daniela „Jonasza” Adamca z Uzbekiem Farxodem Bohodirovem, który poddał się z powodu kontuzji.
W meczu Polska – Armenia w boksie olimpijskim, polscy kadrowicze prowadzenie przez trenera reprezentacji Wojciecha Bartnika, ulegli nieznacznie pięściarzom Armenii 10:8.
Kolejna gala boksu Suzuki Boxing Night 13 odbędzie się 4 marca w Rypinie w województwie kujawsko-pomorskim.
Pierwszy w pełni elektryczny samochód Suzuki, model e VITARA już w najbliższy czwartek 24 kwietnia 2025 roku pojawi się w Polsce.
Dowiedz się więcejSuzuki Marine Academy to inicjatywa spółki Suzuki Motor Poland, importera samochodów, motocykli oraz silników zaburtowych dedykowana klientom, którzy kupili bądź zamierzają wkrótce nabyć silnik zaburtowy marki z Hamamatsu.
Dowiedz się więcejNiech Wielkanoc rozkwita radością i pogodą ducha. Dla wszystkich Was!
Dowiedz się więcejModel e VITARA zadebiutował 4 listopada w Mediolanie. Jego produkcja rozpoczyna się w fabryce Suzuki Motor Gujarat w Indiach, a sprzedaż (w Europie, Indiach i w Japonii) rusza jesienią 2025 r. Samochód właśnie przetestowali pierwsi dziennikarze.
Dowiedz się więcej