29.12.2018

Wygrana polskich szczypiornistów w 4 Nations Cup

Rok 2018 nasza kadra szczypiornistów zakończyła sukcesem. Polacy zwyciężyli rozegrywany w Opolu 4 Nations Cup, pozostawiając Japonię i Rumunię. To kolejne z rzędu zwycięstwo biało – czerwonych, do których należał również ubiegłoroczny Puchar 4 Narodów.

W dniach 28-29 grudnia 2018 r. w Opolu został rozegrany turniej 4 Nations Cup, w którym brały udział Polska, Japonia, Rumunia i Czechy. Reprezentacja biało-czerwonych pierwszy mecz rozegrała z Japonią. Zacięty pojedynek zakończył się zwycięstwem Polaków po rzutach karnych.

W piątek 28 grudnia reprezentacje Polski i Rumunii rozegrały mecz finałowy turnieju. Biało – czerwoni od pierwszych minut grali twardo w obronie, kapitalnie bronił Mateusz Kornecki, a nasi reprezentanci potrafili też skutecznie zagrać w ataku. Na początku pierwszej połowy prowadziliśmy 6:2. W następnych minutach podopieczni Piotra Przybeckiego mieli przestój i pozwolili rywalom zdobyć 3 bramki z rzędu. Pierwszą połowę Rumuni zakończyli minimalnym prowadzeniem 10:9. Początek drugiej połowy nie wyglądał obiecująco. Rywale prowadzili czterema trafieniami. Na szczęście nasi kadrowicze zdołali uporządkować grę i mecz już do samego końca miał niezwykle zacięty i wyrównany charakter. Rywalizacja zakończyła się remisem 24:24. W rzutach karnych Polacy wygrali 6:5, a przesądziła o tym skuteczna obrona Adama Malchera.

Drużyna z Japonii w turnieju 4 Nations Cup 2018 zajęła miejsce trzecie, zaś reprezentacja Czech - czwarte.

Suzuki, jako oficjalny sponsor Polskiego Związku Piłki Ręcznej w Polsce, gratuluje zwycięstwa i życzy polskim szczypiornistom samych sukcesów w 2019 r.

28.06.2024

Nowy Swift, gwiazda tegorocznego Suzuki Road Show, spotkał się z dużym zainteresowaniem klientów

Suzuki Road Show, cykl imprez zainicjowanych ponad 10 lat temu przez Prezesa Suzuki Motor Poland Piotra Dulnika, w swojej najnowszej odsłonie był poświęcony modelowi Suzuki Swift czwartej generacji.

Dowiedz się więcej
24.06.2024

Suzuki wprowadza elektroniczną książkę gwarancyjną (e-KG) w aplikacji Moje Suzuki

W przypadku danych związanych z gwarancją liczy się przede wszystkim łatwy dostęp a więc najważniejsza jest wygoda użytkownika. Dlatego od czerwca 2024 w ramach bezpłatnej aplikacji Moje Suzuki uruchomiono nową funkcjonalność tzw. elektronicznej książki gwarancyjnej (e-KG).

20.06.2024

Konkurs „Lider Jakości Suzuki” rozstrzygnięty

Zwycięzcą konkursu „Lider Jakości Suzuki” za rok fiskalny 2023 został autoryzowany salon Suzuki Mad Mobil z Rybnika.