29.12.2018

Wygrana polskich szczypiornistów w 4 Nations Cup

Rok 2018 nasza kadra szczypiornistów zakończyła sukcesem. Polacy zwyciężyli rozegrywany w Opolu 4 Nations Cup, pozostawiając Japonię i Rumunię. To kolejne z rzędu zwycięstwo biało – czerwonych, do których należał również ubiegłoroczny Puchar 4 Narodów.

W dniach 28-29 grudnia 2018 r. w Opolu został rozegrany turniej 4 Nations Cup, w którym brały udział Polska, Japonia, Rumunia i Czechy. Reprezentacja biało-czerwonych pierwszy mecz rozegrała z Japonią. Zacięty pojedynek zakończył się zwycięstwem Polaków po rzutach karnych.

W piątek 28 grudnia reprezentacje Polski i Rumunii rozegrały mecz finałowy turnieju. Biało – czerwoni od pierwszych minut grali twardo w obronie, kapitalnie bronił Mateusz Kornecki, a nasi reprezentanci potrafili też skutecznie zagrać w ataku. Na początku pierwszej połowy prowadziliśmy 6:2. W następnych minutach podopieczni Piotra Przybeckiego mieli przestój i pozwolili rywalom zdobyć 3 bramki z rzędu. Pierwszą połowę Rumuni zakończyli minimalnym prowadzeniem 10:9. Początek drugiej połowy nie wyglądał obiecująco. Rywale prowadzili czterema trafieniami. Na szczęście nasi kadrowicze zdołali uporządkować grę i mecz już do samego końca miał niezwykle zacięty i wyrównany charakter. Rywalizacja zakończyła się remisem 24:24. W rzutach karnych Polacy wygrali 6:5, a przesądziła o tym skuteczna obrona Adama Malchera.

Drużyna z Japonii w turnieju 4 Nations Cup 2018 zajęła miejsce trzecie, zaś reprezentacja Czech - czwarte.

Suzuki, jako oficjalny sponsor Polskiego Związku Piłki Ręcznej w Polsce, gratuluje zwycięstwa i życzy polskim szczypiornistom samych sukcesów w 2019 r.

24.04.2024

Suzuki w topie „Raportu jakości Auto Świat 2024”

Od wielu lat redakcja Auto Świat publikuje swój raport dotyczący usterkowości samochodów osobowych 26 marek najpopularniejszych na polskim rynku.

Dowiedz się więcej
24.04.2024

Suzuki Boxing Night 28 w Łomży zakończył się zwycięstwem Polaków

19 kwietnia kadra naszych pięściarzy zmierzyła się w pojedynkach boksu olimpijskiego z reprezentantami Irlandii. Mecz Polska – Irlandia zakończył się wynikiem 14:6.