14.06.2019

Wielkie otwarcie nowego salonu Suzuki Moto Horiz Warszawa już 15 czerwca

Wschodnia część Warszawy zyskuje nowego dealera Suzuki. Przy ul. Trakt Brzeski 88 w Wesołej powstał nowoczesny salon i serwis samochodowy. Wielkie otwarcie salonu odbędzie się 15 czerwca i uświetni je impreza, a także specjalna oferta dla pierwszych klientów.

Moto Horiz Warszawa serdecznie zaprasza na wielkie otwarcie nowego salonu Suzuki, które odbędzie się 15 czerwca o godz. 19.00. Na gości będzie czekać moc atrakcji: gorące ceny wybranych modeli, pokazy z udziałem utalentowanych artystów, prezentacja samochodów prowadzona przez znanego dziennikarza motoryzacyjnego, a także świetna zabawa i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Moto Horiz Warszawa to zbudowany od podstaw salon, zrealizowany według nowych standardów architektonicznych Suzuki. Dilerstwo zostało oparte na wieloletnim doświadczeniu właścicieli w zarządzaniu i sprzedaży, którzy przywiązują szczególną wagę do profesjonalnej obsługi, atencji oraz odpowiedniego klimatu, zarówno dla klientów, jak i dla pracowników.

Nowy warszawski diler, dysponujący nowoczesnym zapleczem technicznym, oferuje pełny zakres usług obejmujący sprzedaż samochodów, naprawy bieżące i blacharsko – lakiernicze.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w imprezie mogą zapisywać się poprzez stronę internetową: motohoriz.suzuki.pl/auto/wakacyjna-oferta

30.10.2025

Nowa kompleksowa ochrona samochodów i motocykli marki z Hamamatsu: program GWARANCJA+

Suzuki Motor Poland wprowadza program SUZUKI GWARANCJA+ dla aut i motocykli, dzięki czemu wasze Suzuki zyskują ochronę po zakończeniu gwarancji podstawowej.

Dowiedz się więcej
21.10.2025

Suzuki na targach Japan Mobility Show 2025

Suzuki Motor Corporation zaprasza na targi Japan Mobility Show 2025, które Japońskie Stowarzyszenie Producentów Samochodów organizuje w dniach 30 października – 9 listopada 2025 r. Tematem przewodnim strefy Suzuki w halach Tokyo Big Sight jest hasło „By Your Side” (Zawsze przy Tobie), które ogłoszono w lutym w tzw. nowym średnioterminowym planie zarządzania.

Dowiedz się więcej
20.10.2025

Suzuki Boxing Night 37 w Sokółce: remis z Bułgarią

Gala nie przyniosła jednoznacznej przewagi – w towarzyskim meczu z Bułgarią reprezentacja olimpijska naszych pięściarzy zremisowała 8:8. Na kolejnym, 37. spotkaniu w ramach cyklu Suzuki Boxing Night (!), zmierzyliśmy się jednak z mocnym i naprawdę doświadczonym przeciwnikiem. Dlatego zawody na Podlasiu trzymały w napięciu do samego końca.

Dowiedz się więcej
16.10.2025

Suzuki Boxing Night 37: szykują się wielkie emocje

Już jutro (17 października), w Sokółce, reprezentacja Polski zmierzy się z Bułgarami, medalistami Mistrzostw Świata i Europy. Zapraszamy do oglądania pięściarskich starć na Podlasiu – emocji na pewno nie zabraknie.

Dowiedz się więcej