01.04.2019

Suzuki zdobywa kolejne nagrody

Podczas targów Poznań Motor Show Suzuki zostało uhonorowane trzema nagrodami. Model Vitara w plebiscycie Best Cars 2018 zdobył tytuł „Przystępnego cenowo kompaktowego SUVa-a / samochodu terenowego”, a nowy Jimny i zaangażowanie Suzuki w sport zostały wyróżnione nagrodami Rzeczpospolita Moto Awards.

Poznańskie targi Motor Show to święto motoryzacji gromadzące wystawców, media i tysiące zwiedzających. To również okazja do dokonania podsumowań i wyłonienia najlepszych produktów i projektów.

Podczas gali organizowanej przez magazyn Auto Motor i Sport ogłoszono wyniki plebiscytu Best Cars, w którym czytelnicy głosowali na najlepsze samochody i marki. W kategorii kompaktowych SUV-ów i aut terenowych Suzuki Vitara zdobyło tytuł najlepszego samochodu przystępnego cenowo.

Po raz pierwszy w historii przyznane zostały Rzeczpospolita Moto Awards, nagrody jednego z najbardziej opiniotwórczych mediów w Polsce. Redakcje rp.pl oraz moto.rp.pl zdecydowały przyznać tytuł Debiut Roku 2019 dla modelu Jimny. Doceniły także zaangażowanie marki Suzuki we wspieranie polskich reprezentacji narodowych i profesjonalnych lig koszykówki i piłki ręcznej oraz polskich pięściarzy i klubowej piłki nożnej przyznając tytuł Rzeczpospolita Moto Awards w kategorii Projekt Roku 2019.

24.10.2019

Koncepty Suzuki na 46. Tokyo Motor Show

W tym roku stoisko Suzuki na salonie motoryzacyjnym Tokyo Motor Show obfituje w wiele zaskakujących nowości. Prezentowane produkty i technologie zapowiadają nową epokę dla marki.

Dowiedz się więcej
26.09.2019

Suzuki poszerza zakres współpracy z PGNiG Superligą

Przez trzy kolejne sezony Suzuki Motor Poland będzie wspierać polską piłkę ręczną jako Oficjalny Partner PGNiG Superligi kobiet i mężczyzn. Szczypiorniści zyskają nową flotę wszechstronnych japońskich samochodów.

Dowiedz się więcej
30.07.2019

Vitara „Mistrzem Wartości” według tygodnika Auto Świat

W rankingu opublikowanym przez magazyn Auto Świat Vitara została okrzyknięta "Mistrzem Wartości". Popularne Suzuki pokonało prawie 200 konkurencyjnych modeli popularnych samochodów.

Dowiedz się więcej
10.07.2019

Wakacyjna promocja na akcesoria Suzuki

Wakacje to najlepszy czas na doposażenie samochodu w bagażnik dachowy, platformę na rowery lub praktyczne organizery. Latem wiele akcesoriów i gadgetów Suzuki jest dostępnych w promocyjnej ofercie. Pojedyncze akcesoria oferowane są z rabatem 15%, a wybierając pakiet można zaoszczędzić aż 25% ceny.

Dowiedz się więcej