01.04.2019

Suzuki zdobywa kolejne nagrody

Podczas targów Poznań Motor Show Suzuki zostało uhonorowane trzema nagrodami. Model Vitara w plebiscycie Best Cars 2018 zdobył tytuł „Przystępnego cenowo kompaktowego SUVa-a / samochodu terenowego”, a nowy Jimny i zaangażowanie Suzuki w sport zostały wyróżnione nagrodami Rzeczpospolita Moto Awards.

Poznańskie targi Motor Show to święto motoryzacji gromadzące wystawców, media i tysiące zwiedzających. To również okazja do dokonania podsumowań i wyłonienia najlepszych produktów i projektów.

Podczas gali organizowanej przez magazyn Auto Motor i Sport ogłoszono wyniki plebiscytu Best Cars, w którym czytelnicy głosowali na najlepsze samochody i marki. W kategorii kompaktowych SUV-ów i aut terenowych Suzuki Vitara zdobyło tytuł najlepszego samochodu przystępnego cenowo.

Po raz pierwszy w historii przyznane zostały Rzeczpospolita Moto Awards, nagrody jednego z najbardziej opiniotwórczych mediów w Polsce. Redakcje rp.pl oraz moto.rp.pl zdecydowały przyznać tytuł Debiut Roku 2019 dla modelu Jimny. Doceniły także zaangażowanie marki Suzuki we wspieranie polskich reprezentacji narodowych i profesjonalnych lig koszykówki i piłki ręcznej oraz polskich pięściarzy i klubowej piłki nożnej przyznając tytuł Rzeczpospolita Moto Awards w kategorii Projekt Roku 2019.

06.06.2019

Wakacyjna oferta Suzuki – pokazy specjalne w całej Polsce

Nadchodzi lato gorących cen! Wakacyjna oferta Suzuki to unikatowa propozycja łącząca specjalne ceny na wybrane modele oraz znakomite widowiska z udziałem dziennikarzy motoryzacyjnych i utalentowanych artystów.

Dowiedz się więcej
14.05.2019

Przygotuj się do lata z Suzuki

Autoryzowane serwisy Suzuki zapraszają do skorzystania z promocyjnej oferty „Lato z Suzuki” polegającej na profesjonalnym przygotowaniu układu klimatyzacji do pracy podczas letnich upałów. Akcja „czysta klimatyzacja” rozpocznie się 15 maja i będzie trwać do końca czerwca.

Dowiedz się więcej
19.04.2019

Suzuki Jimny ogłoszony zdobywcą tytułu Światowego Samochodu Miejskiego w konkursie World Car Awards

Międzynarodową Wystawę Motoryzacyjną w Nowym Jorku otworzyła konferencja prasowa i ceremonia wręczenia nagród World Car Awards. Suzuki Jimny został ogłoszony zdobywcą tytułu „World Urban Car” 2019 roku.

Dowiedz się więcej
18.03.2019

Pakiet Suzuki GSX-R – limitowana edycja Vitary GSX-R teraz w zestawie z motocyklem GSX-R 125

Niecodzienna promocja w Suzuki. Od 18 marca 2019 w sprzedaży dostępny będzie limitowany Pakiet Suzuki GSX-R, w skład którego wchodzi limitowana wersja Vitary GSX-R oraz motocykl GSX-R 125.

Dowiedz się więcej