01.04.2019

Suzuki zdobywa kolejne nagrody

Podczas targów Poznań Motor Show Suzuki zostało uhonorowane trzema nagrodami. Model Vitara w plebiscycie Best Cars 2018 zdobył tytuł „Przystępnego cenowo kompaktowego SUVa-a / samochodu terenowego”, a nowy Jimny i zaangażowanie Suzuki w sport zostały wyróżnione nagrodami Rzeczpospolita Moto Awards.

Poznańskie targi Motor Show to święto motoryzacji gromadzące wystawców, media i tysiące zwiedzających. To również okazja do dokonania podsumowań i wyłonienia najlepszych produktów i projektów.

Podczas gali organizowanej przez magazyn Auto Motor i Sport ogłoszono wyniki plebiscytu Best Cars, w którym czytelnicy głosowali na najlepsze samochody i marki. W kategorii kompaktowych SUV-ów i aut terenowych Suzuki Vitara zdobyło tytuł najlepszego samochodu przystępnego cenowo.

Po raz pierwszy w historii przyznane zostały Rzeczpospolita Moto Awards, nagrody jednego z najbardziej opiniotwórczych mediów w Polsce. Redakcje rp.pl oraz moto.rp.pl zdecydowały przyznać tytuł Debiut Roku 2019 dla modelu Jimny. Doceniły także zaangażowanie marki Suzuki we wspieranie polskich reprezentacji narodowych i profesjonalnych lig koszykówki i piłki ręcznej oraz polskich pięściarzy i klubowej piłki nożnej przyznając tytuł Rzeczpospolita Moto Awards w kategorii Projekt Roku 2019.

19.04.2019

Suzuki Jimny ogłoszony zdobywcą tytułu Światowego Samochodu Miejskiego w konkursie World Car Awards

Międzynarodową Wystawę Motoryzacyjną w Nowym Jorku otworzyła konferencja prasowa i ceremonia wręczenia nagród World Car Awards. Suzuki Jimny został ogłoszony zdobywcą tytułu „World Urban Car” 2019 roku.

Dowiedz się więcej
05.02.2019

Roadshow Suzuki Jimny

W salonach Suzuki w całej Polsce odbywa się cykl pokazów premierowych Nowego Jimny. Roadshow to doskonała okazja, aby poznać zalety nowego modelu, a także różne rodzaje napędów 4x4 ALLGRIP dostępne w crossoverach i SUV-ach Suzuki. Dla uczestników pokazów przygotowano specjalną ofertę promocyjną na wszystkie modele z gamy japońskiej marki.

Dowiedz się więcej
28.01.2019

Nowy Jimny debiutuje w salonach Suzuki w całej Polsce

Suzuki zaprasza na pokazy premierowe najnowszego Jimny. Czwarta generacja kultowego, japońskiego modelu z napędem na 4 koła będzie prezentowana w lutym we wszystkich salonach marki w Polsce. Dla uczestników pokazów przygotowano także specjalną ofertę handlową na modele z gamy Suzuki.

Dowiedz się więcej
06.12.2018

Promocja na akcesoria zimowe

Skorzystaj ze specjalnej oferty obniżonych cen na akcesoria Suzuki!

Dowiedz się więcej