Nowy miejski model – Suzuki Swift – otrzymał tytuł „Samochodu Roku 2018 RJC” przyznawany przez organizację Automotive Researchers' and Journalists' Conference of Japan (RJC).
Swift został wprowadzony do sprzedaży wiosną 2017 roku. To trzecia generacja tego modelu, którego od debiutu w 2004 roku sprzedano już ponad 5,3 mln sztuk na całym świecie. Poprzednie dwie generacje również zostały wyróżnione tytułem Samochodu Roku.
- Swift oferowany jest w kilku wersjach, w tym z napędem hybrydowym oraz w wersji Sport. Ma świetne właściwości jezdne, zwłaszcza Swift Sport, który wyposażony jest w 6-stopniową manualną skrzynię biegów, jest zwrotny i dynamiczny. Wersja z silnikiem hybrydowym zestawiona jest z 5-stopniową skrzynią automatyczną i przy niskim koszcie zakupu oferuje wiele korzyści płynących z napędu hybrydowego - RJC uzasadnia przyznaną nagrodę.
Nowy Swift zapewnia doskonałe wrażenia z jazdy. To zasługa m.in. tego, że jego masa wynosi nawet 840 kg (masa zależy od wersji modelu). Prowadząc go, ma się ogromną przyjemność z pokonywania krętych dróg, ale docenia się również jego stabilność podczas jazdy prostymi szlakami. Dynamiczne silniki gwarantują zarówno żwawość auta, jak i niskie spalanie.
Pierwsza w tym roku gala boksu olimpijskiego Suzuki Boxing Night 33 zakończyła się zwycięstwem naszych pięściarek i pięściarzy, którzy pokonali na punkty 18:4 reprezentację Belgii.
Dowiedz się więcejPodczas najbliższej gali boksu Suzuki Boxing Night, która odbędzie się w Łomży w Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich, zostanie rozegranych 15 pojedynków na zasadach boksu olimpijskiego w ramach meczu Polska – Belgia.
Dowiedz się więcej15 lutego w łomżyńskiej Hali Olimpijczyków Polskich odbędzie się 12 pojedynków reprezentantów Polski z Belgami w ramach boksu olimpijskiego.
Dowiedz się więcejSuzuki Motor Corporation wprowadza na europejskie rynki motocykl Suzuki GSX-8R w żółtym kolorze o nazwie Pearl Ignite Yellow, dotychczas oferowanym na rynku amerykańskim.
Dowiedz się więcej