18.10.2018

Suzuki sponsorem Mistrzostw Świata IDO Hip Hop, Break Dance and Electric Boogie

W dniach 23-27 października 2018 roku w kieleckiej Hali Legionów odbędą się Mistrzostwa Świata International Dance Organization Hip Hop, Break Dance and Electric Boogie. Firma Suzuki Motor Poland po raz kolejny będzie patronować profesjonalnym zawodom tanecznym. W 2015 roku mieliśmy już przyjemność sponsorować Mistrzostwa Europy IDO Hip-Hop.

Suzuki sponsorem Mistrzostw Świata IDO Hip Hop, Break Dance and Electric Boogie

Suzuki Motor Poland zgodnie z mottem „Way of Life” promuje aktywny styl życia i zachęca do uprawiania sportu zarówno na profesjonalnym, jak i amatorskim poziomie. Z dumą propagujemy eventy sportowe na polskiej i europejskiej scenie.

Cieszymy się, mogąc wspierać wydarzenie o skali międzynarodowej, w którym bierze udział ponad dwa i pół tysiąca zawodników: dzieci, młodzieży i dorosłych z 35 krajów. Wierzymy, że radosny i energetyczny sport, jakim jest współczesny taniec, wyzwala mnóstwo pozytywnych emocji, rozwija zawodników w realizacji życiowych pasji, osiąganiu jak najlepszych rezultatów i życiowych celów.

Trzymamy kciuki za zawodników i życzymy sukcesów!

06.12.2018

Promocja na akcesoria zimowe

Skorzystaj ze specjalnej oferty obniżonych cen na akcesoria Suzuki!

Dowiedz się więcej
06.11.2018

Suzuki Jimny kandydatem w plebiscycie Car of the Year 2019

Wyłoniono listę 42 oficjalnych kandydatów do tytułu Samochód Roku 2019. Wśród nich znalazł się Suzuki Jimny czwartej generacji.

Dowiedz się więcej
29.10.2018

Akcja serwisowa „Suzuki przed zimą”

W listopadzie Suzuki zaprasza wszystkich posiadaczy samochodów swojej marki do skorzystania z promocyjnej akcji serwisowej. Oferta „Suzuki przed zimą” obejmuje bezpłatną kontrolę pojazdu oraz atrakcyjne rabaty na części zamienne i akcesoria.

Dowiedz się więcej
03.10.2018

Suzuki Jimny czwartej generacji debiutuje w Paryżu

Podczas targów Paris Motor Show 2018 Suzuki zaprezentowało najnowszą generację modelu Jimny. Czwarte pokolenie kultowej terenówki to jedyny i niepowtarzalny, mały, lekki pojazd 4WD zachowujący świetną zdolność terenową swoich poprzedników i wnoszący nowy, współczesny design.

Dowiedz się więcej