18.10.2018

Suzuki sponsorem Mistrzostw Świata IDO Hip Hop, Break Dance and Electric Boogie

W dniach 23-27 października 2018 roku w kieleckiej Hali Legionów odbędą się Mistrzostwa Świata International Dance Organization Hip Hop, Break Dance and Electric Boogie. Firma Suzuki Motor Poland po raz kolejny będzie patronować profesjonalnym zawodom tanecznym. W 2015 roku mieliśmy już przyjemność sponsorować Mistrzostwa Europy IDO Hip-Hop.

Suzuki sponsorem Mistrzostw Świata IDO Hip Hop, Break Dance and Electric Boogie

Suzuki Motor Poland zgodnie z mottem „Way of Life” promuje aktywny styl życia i zachęca do uprawiania sportu zarówno na profesjonalnym, jak i amatorskim poziomie. Z dumą propagujemy eventy sportowe na polskiej i europejskiej scenie.

Cieszymy się, mogąc wspierać wydarzenie o skali międzynarodowej, w którym bierze udział ponad dwa i pół tysiąca zawodników: dzieci, młodzieży i dorosłych z 35 krajów. Wierzymy, że radosny i energetyczny sport, jakim jest współczesny taniec, wyzwala mnóstwo pozytywnych emocji, rozwija zawodników w realizacji życiowych pasji, osiąganiu jak najlepszych rezultatów i życiowych celów.

Trzymamy kciuki za zawodników i życzymy sukcesów!

05.02.2019

Roadshow Suzuki Jimny

W salonach Suzuki w całej Polsce odbywa się cykl pokazów premierowych Nowego Jimny. Roadshow to doskonała okazja, aby poznać zalety nowego modelu, a także różne rodzaje napędów 4x4 ALLGRIP dostępne w crossoverach i SUV-ach Suzuki. Dla uczestników pokazów przygotowano specjalną ofertę promocyjną na wszystkie modele z gamy japońskiej marki.

Dowiedz się więcej
28.01.2019

Nowy Jimny debiutuje w salonach Suzuki w całej Polsce

Suzuki zaprasza na pokazy premierowe najnowszego Jimny. Czwarta generacja kultowego, japońskiego modelu z napędem na 4 koła będzie prezentowana w lutym we wszystkich salonach marki w Polsce. Dla uczestników pokazów przygotowano także specjalną ofertę handlową na modele z gamy Suzuki.

Dowiedz się więcej
06.12.2018

Promocja na akcesoria zimowe

Skorzystaj ze specjalnej oferty obniżonych cen na akcesoria Suzuki!

Dowiedz się więcej
06.11.2018

Suzuki Jimny kandydatem w plebiscycie Car of the Year 2019

Wyłoniono listę 42 oficjalnych kandydatów do tytułu Samochód Roku 2019. Wśród nich znalazł się Suzuki Jimny czwartej generacji.

Dowiedz się więcej