18.10.2018

Suzuki sponsorem Mistrzostw Świata IDO Hip Hop, Break Dance and Electric Boogie

W dniach 23-27 października 2018 roku w kieleckiej Hali Legionów odbędą się Mistrzostwa Świata International Dance Organization Hip Hop, Break Dance and Electric Boogie. Firma Suzuki Motor Poland po raz kolejny będzie patronować profesjonalnym zawodom tanecznym. W 2015 roku mieliśmy już przyjemność sponsorować Mistrzostwa Europy IDO Hip-Hop.

Suzuki sponsorem Mistrzostw Świata IDO Hip Hop, Break Dance and Electric Boogie

Suzuki Motor Poland zgodnie z mottem „Way of Life” promuje aktywny styl życia i zachęca do uprawiania sportu zarówno na profesjonalnym, jak i amatorskim poziomie. Z dumą propagujemy eventy sportowe na polskiej i europejskiej scenie.

Cieszymy się, mogąc wspierać wydarzenie o skali międzynarodowej, w którym bierze udział ponad dwa i pół tysiąca zawodników: dzieci, młodzieży i dorosłych z 35 krajów. Wierzymy, że radosny i energetyczny sport, jakim jest współczesny taniec, wyzwala mnóstwo pozytywnych emocji, rozwija zawodników w realizacji życiowych pasji, osiąganiu jak najlepszych rezultatów i życiowych celów.

Trzymamy kciuki za zawodników i życzymy sukcesów!

24.04.2024

Suzuki w topie „Raportu jakości Auto Świat 2024”

Od wielu lat redakcja Auto Świat publikuje swój raport dotyczący usterkowości samochodów osobowych 26 marek najpopularniejszych na polskim rynku.

Dowiedz się więcej
24.04.2024

Suzuki Boxing Night 28 w Łomży zakończył się zwycięstwem Polaków

19 kwietnia kadra naszych pięściarzy zmierzyła się w pojedynkach boksu olimpijskiego z reprezentantami Irlandii. Mecz Polska – Irlandia zakończył się wynikiem 14:6.

Dowiedz się więcej
17.04.2024

Mecz Polska – Irlandia podczas gali Suzuki Boxing Night 28

19 kwietnia kadra naszych pięściarzy zmierzy się w pojedynkach boksu olimpijskiego z reprezentantami Irlandii.

Dowiedz się więcej
16.04.2024

Co warto wiedzieć o nowym Swifcie (bezpieczeństwo)?

Nowy Swift korzysta z dziedzictwa poprzednich generacji auta o takiej nazwie, oferując jednak większą przyjemność z jazdy, komfort, oszczędność oraz wyższy poziom bezpieczeństwa.

Dowiedz się więcej