12.03.2019

Suzuki Jimny nominowany aż w 2 kategoriach w konkursie World Car Awards.

Idąc śladem modeli Ignis oraz Swift, które odpowiednio w latach 2017 i 2018 również dostały się do finałowej trójki w kategorii „Miejski Samochód Roku”, Jimny został doceniony przez jurorów zarówno na pierwszym, jak i na drugim etapie selekcji. Zdobył wystarczająco głosów, by znaleźć się w finałowej trójce aż w dwóch kategoriach: „Miejski Samochód Roku” i „Najlepiej Zaprojektowany Samochód”.

Suzuki jest jedynym producentem, jakiemu udało się przez trzy lata z rzędu wprowadzić swoje modele na podium kategorii „Miejski Samochód Roku”. Po raz pierwszy model Suzuki został też finalistą w klasyfikacji „World Design Car”.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii konkursu World Car Awards zostaną ogłoszeni 17 kwietnia 2019 r. podczas nowojorskiej wystawy motoryzacyjnej New York International Auto Show.

05.02.2019

Roadshow Suzuki Jimny

W salonach Suzuki w całej Polsce odbywa się cykl pokazów premierowych Nowego Jimny. Roadshow to doskonała okazja, aby poznać zalety nowego modelu, a także różne rodzaje napędów 4x4 ALLGRIP dostępne w crossoverach i SUV-ach Suzuki. Dla uczestników pokazów przygotowano specjalną ofertę promocyjną na wszystkie modele z gamy japońskiej marki.

Dowiedz się więcej
28.01.2019

Nowy Jimny debiutuje w salonach Suzuki w całej Polsce

Suzuki zaprasza na pokazy premierowe najnowszego Jimny. Czwarta generacja kultowego, japońskiego modelu z napędem na 4 koła będzie prezentowana w lutym we wszystkich salonach marki w Polsce. Dla uczestników pokazów przygotowano także specjalną ofertę handlową na modele z gamy Suzuki.

Dowiedz się więcej
06.12.2018

Promocja na akcesoria zimowe

Skorzystaj ze specjalnej oferty obniżonych cen na akcesoria Suzuki!

Dowiedz się więcej
06.11.2018

Suzuki Jimny kandydatem w plebiscycie Car of the Year 2019

Wyłoniono listę 42 oficjalnych kandydatów do tytułu Samochód Roku 2019. Wśród nich znalazł się Suzuki Jimny czwartej generacji.

Dowiedz się więcej