12.03.2019

Suzuki Jimny nominowany aż w 2 kategoriach w konkursie World Car Awards.

Idąc śladem modeli Ignis oraz Swift, które odpowiednio w latach 2017 i 2018 również dostały się do finałowej trójki w kategorii „Miejski Samochód Roku”, Jimny został doceniony przez jurorów zarówno na pierwszym, jak i na drugim etapie selekcji. Zdobył wystarczająco głosów, by znaleźć się w finałowej trójce aż w dwóch kategoriach: „Miejski Samochód Roku” i „Najlepiej Zaprojektowany Samochód”.

Suzuki jest jedynym producentem, jakiemu udało się przez trzy lata z rzędu wprowadzić swoje modele na podium kategorii „Miejski Samochód Roku”. Po raz pierwszy model Suzuki został też finalistą w klasyfikacji „World Design Car”.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii konkursu World Car Awards zostaną ogłoszeni 17 kwietnia 2019 r. podczas nowojorskiej wystawy motoryzacyjnej New York International Auto Show.

14.05.2019

Przygotuj się do lata z Suzuki

Autoryzowane serwisy Suzuki zapraszają do skorzystania z promocyjnej oferty „Lato z Suzuki” polegającej na profesjonalnym przygotowaniu układu klimatyzacji do pracy podczas letnich upałów. Akcja „czysta klimatyzacja” rozpocznie się 15 maja i będzie trwać do końca czerwca.

Dowiedz się więcej
19.04.2019

Suzuki Jimny ogłoszony zdobywcą tytułu Światowego Samochodu Miejskiego w konkursie World Car Awards

Międzynarodową Wystawę Motoryzacyjną w Nowym Jorku otworzyła konferencja prasowa i ceremonia wręczenia nagród World Car Awards. Suzuki Jimny został ogłoszony zdobywcą tytułu „World Urban Car” 2019 roku.

Dowiedz się więcej
18.03.2019

Pakiet Suzuki GSX-R – limitowana edycja Vitary GSX-R teraz w zestawie z motocyklem GSX-R 125

Niecodzienna promocja w Suzuki. Od 18 marca 2019 w sprzedaży dostępny będzie limitowany Pakiet Suzuki GSX-R, w skład którego wchodzi limitowana wersja Vitary GSX-R oraz motocykl GSX-R 125.

Dowiedz się więcej
05.02.2019

Roadshow Suzuki Jimny

W salonach Suzuki w całej Polsce odbywa się cykl pokazów premierowych Nowego Jimny. Roadshow to doskonała okazja, aby poznać zalety nowego modelu, a także różne rodzaje napędów 4x4 ALLGRIP dostępne w crossoverach i SUV-ach Suzuki. Dla uczestników pokazów przygotowano specjalną ofertę promocyjną na wszystkie modele z gamy japońskiej marki.

Dowiedz się więcej