26.11.2024

Suzuki Hayabusa zwycięża w plebiscycie The Best Of Moto 2024

W tegorocznym plebiscycie The Best Of Moto 2024, zorganizowanym przez Moto.pl i Gazeta.pl, oddano rekordową liczbę 45,5 tys. głosów.

Wśród zwycięzców znalazła się legendarna Hayabusa w limitowanej wersji 25th Anniversary Edition, która zwyciężyła w kategorii Motocykl The Best Of Moto 2024.

Dziękujemy internautom biorącym udział w plebiscycie za wybór naszego motocykla, bo to wyróżnienie jest Waszą zasługą.

30.04.2025

Suzuki e VITARA – udany debiut w Poznaniu

Przed kilkoma dniami zaprezentowaliśmy nową e VITARĘ na targach Poznań Motor Show 2025.

Dowiedz się więcej
22.04.2025

Polska premiera Suzuki e VITARA na Poznań Motor Show 2025

Pierwszy w pełni elektryczny samochód Suzuki, model e VITARA już w najbliższy czwartek 24 kwietnia 2025 roku pojawi się w Polsce.

Dowiedz się więcej
22.04.2025

Suzuki Marine Academy 2025 – na wodzie szkolimy aż do października!

Suzuki Marine Academy to inicjatywa spółki Suzuki Motor Poland, importera samochodów, motocykli oraz silników zaburtowych dedykowana klientom, którzy kupili bądź zamierzają wkrótce nabyć silnik zaburtowy marki z Hamamatsu.

Dowiedz się więcej
18.04.2025

Życzenia od Suzuki Motor Poland

Niech Wielkanoc rozkwita radością i pogodą ducha. Dla wszystkich Was!

Dowiedz się więcej