10.11.2021

Suzuki Boxing Night 9 po raz pierwszy w Myślenicach

Już 13 listopada hala sportowo-widowiskowa z Myślenicach po raz pierwszy ugości pięściarki i pięściarzy, którzy zmierzą się w dziewiątej odsłonie Suzuki Boxing Night. Tego wieczora nie powinno zabraknąć sportowych emocji - organizatorzy zaplanowali kilkanaście pojedynków pomiędzy reprezentantami Polski, Włoch i Irlandii.

W Myślenicach odbędzie się kilkanaście walk w boksie olimpijskim kobiet i mężczyzn. Dla zawodniczek i zawodników reprezentujących biało-czerwone barwy będzie to cenny sprawdzian przed Mistrzostwami Polski Seniorek i Seniorów, które odbędą się w Wałbrzychu w dniach 14 – 19 listopada.

W pojedynkach kobiet, m.in. w wadze 52 kg Natalia Kuczewska spotka się z Irlandką Rachel Lawless, 63 kg Aneta Rygielska z Włoszką Cornio Arianną Raffaellą i 70 kg Daria Parada z Włoszką Sarą Stirpe, którą niedawno pokonała w Pescarze.

Na ringu w Myślenicach wystąpi czterech uczestników Mistrzostw Świata w Belgradzie: (57 kg) Paweł Brach zmierzy się z Patrickiem Cappai, (67 kg) Damian Durkacz z Giacomo Michelim, (80 kg) Daniel Adamiec z Kevinem Kehoe i (92 kg) Mateusz Bereźnicki z Vincenzo Lizzim. W pozostałych walkach zobaczymy następujących zawodników: (67 kg) Mateusz Urban – Oskar Skorupski, (86 kg) Tomasz Niedźwiecki – Davide Brito oraz (80 kg) Kacper Derda powalczy z Alfredem Cromwellem Commeyem.

Karta walk Suzuki Boxing Night 9:

 • Natalia Kuczewska (POL) vs Rachel Lawless (IRL) 52 kg
 • Wiktoria Tereszczak (POL) vs Tiffany O'Reilly (IRL) 66 kg
 • Mateusz Urban (POL) vs Oskar Skorupski (IRL) 67 kg
 • Paweł Brach (POL) vs Patryk Cappai (ITA) 57 kg
 • Aneta Rygielska (POL) vs Cornio Arianna Raffaella (ITA) 63 kg
 • Damian Durkacz (POL) vs Giacomo Micheli (ITA) 67 kg
 • Daria Parada (POL) vs Sara Stirpe (ITA) 70 kg
 • Michael O'Reilly (IRL) vs Gerlando Tumminello (ITA) 75 kg
 • Bernie O'Reilly (IRL) vs Vincenzo Fiaschetti (ITA) plus 92 kg
 • Tomasz Niedźwiecki (POL) vs Davide Brito (ITA) 86 kg
 • Mateusz Bereźnicki (POL) vs Vincenzo Lizzi (ITA) 92 kg
 • Kacper Derda (POL) vs Alfred Cromwell Commey (IRL) 80 kg
 • Daniel Adamiec (POL) vs Kevin Kehoe (ITA) 80 kg

Ceremonia ważenia przed galą Suzuki Boxing Night 9 odbędzie się w piątek, 12 listopada o godzinie 18:00 w hali sportowo-widowiskowej w Myślenicach. Transmisja na żywo pojawi się na profilach Suzuki Boxing Night i Polskiego Związku Bokserskiego w mediach społecznościowych. Rozpoczęcie gali Suzuki Boxing Night 9 zaplanowano na piątek, 13 listopada o godz. 20:00. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo w TVP Sport.

Dziewiąta gala z cyklu Suzuki Boxing Night to kontynuacja serii rozpoczętej w 2019 roku. Przez ten czas wydarzenie ugruntowało swoją pozycję i na trwałe wpisało się w pięściarski kalendarz. Premierowa gala w 2019 roku w warszawskim hotelu Hilton przyciągnęła przed ekrany prawie milion widzów. Kolejne edycje gali gościły utalentowanych zawodników w wyjątkowych miejscach, takich jak deski Kieleckiego Centrum Kultury czy scena Lubelskiego Centrum Spotkania Kultur. Ostatnia odsłona gali wróciła do stolicy województwa świętokrzyskiego.

Suzuki Motor Poland od wielu lat promuje aktywny styl życia i mocno angażuje się w polski sport. Sponsoruje polski boks olimpijski, reprezentację koszykówki, Energa Basket Ligę, Suzuki 1 Ligę Mężczyzn, reprezentację szczypiornistów oraz PGNiG Superligę i PGNiG Superligę Kobiet. Ponadto jest sponsorem tytularnym zespołu Suzuki Korona Handball Kielce grającym w PGNiG Superlidze Kobiet, a także drużyny piłkarskiej Korona Kielce, występującej w Fortuna 1 Lidze.

27.06.2022

Hayka.pl i „Sokoły” nad Narwią

Hayabusa, najszybszy model motocykla marki Suzuki i zarazem jeden z najszybszych jednośladów na świecie, ma rzeszę wielu zagorzałych miłośników. Właśnie z myślą o nich grupa Hayka.pl zorganizowała zlot fanów Hayabusy 1-2-3 Nowogród 2022.

Dowiedz się więcej
20.06.2022

Polscy pięściarze pokonali Norwegów 12:4 podczas Suzuki Boxing Night 16 w Jędrzejowie.

21 sekund – tyle czasu trwała najkrótsza walka w historii Suzuki Boxing Night, w której młodzieżowy mistrz Polski Kacper Derda znokautował bardziej doświadczonego Vadyma Holubenkę, reprezentującego Norwegię

Dowiedz się więcej
20.06.2022

Sezon na zloty motocykli Suzuki rozpoczęty!

W Przewięzi k. Augustowa odbył się ogólnopolski zlot użytkowników oraz sympatyków Suzuki V-Strom Club Poland. Łącznie wzięło w nim udział blisko 100 motocyklistek i motocyklistów na wszystkich generacjach motocykli V-Strom.

Dowiedz się więcej
15.06.2022

Suzuki Boxing Night przed wakacyjną przerwą

17 czerwca w Jędrzejowie odbędzie się już szesnasta gala boksu Suzuki Boxing Night, po której nastąpi wakacyjna przerwa.

Dowiedz się więcej