14.10.2021

Suzuki Boxing Night 8 ponownie zawita do Kielc

Już 15 października na terenie Targów Kielce odbędzie się kolejna odsłona gali Suzuki Boxing Night. Ósma edycja wydarzenia będzie obfitować w moc pięściarskich emocji. Organizatorzy zaplanowali dziesięć ekscytujących pojedynków na zasadach boksu olimpijskiego.

Suzuki Motor Poland i Polski związek Bokserski zapraszają na ósmą galę z cyklu Suzuki Boxing Night. W ringu rozstawionym na terenie Targów Kielce zmierzą się kandydaci do wyjazdu na nadchodzące Mistrzostwa Świata Seniorów, a także reprezentantki i reprezentanci Polski z młodszych kategorii wiekowych. Na gali pojawi się kilku utalentowanych zawodników z Ukrainy, a w trwających właśnie w Wałczu Młodzieżowych Mistrzostwach Polski wyłoni się para zawodniczek, które będą miały okazję skrzyżować rękawice na kieleckim ringu.

Ceremonia ważenia przed galą Suzuki Boxing Night 8 odbędzie się w czwartek, 14 października o godzinie 17:30 w Centrum Konferencyjnym Targów Kielce. Transmisję na żywo będzie można oglądać za pośrednictwem profili Suzuki Boxing Night i Polskiego Związku Bokserskiego w mediach społecznościowych. Start gali Suzuki Boxing Night 8 zaplanowano na piątek, 15 października o godz. 19:35. Transmisja na żywo w TVP Sport.

Karta walk Suzuki Boxing Night 8:

  • Dawid Litke (POL) - Borys Vladyslav (UKR) 57 kg
  • Wiktor Kazimierczak (POL) - Danyil Zamarylo (UKR) 63,5 kg
  • Ilia Bader (POL) - Oliwier Szot (POL) 63,5 kg
  • Finał Mistrzostw Polski Młodzieżowych Kobiet
  • Paweł Brach (POL) - Kevin Godla (CZ) 57 kg
  • Artem Razhik (RUS) - Lillia Tahobytskyi (UKR) 75 kg
  • Mateusz Goiński (POL) - Hubert Kaczmarek (POL) 80 kg
  • Daniel Adamiec (POL) - Karol Pawlina (POL) 80 kg
  • Jan Lauk (POL) - Sebastian Wiktorzak (POL) 86 kg
  • Oskar Safarian (POL) - Patrick Terkel (CZ) +92 kg

Spotkania z cyklu Suzuki Boxing Night już na trwałe wpisały się w pięściarski kalendarz wydarzeń. Premierowa gala w 2019 roku w warszawskim hotelu Hilton przyciągnęła przed ekrany prawie milion widzów. Kolejne edycje gali gościły utalentowanych zawodników w wyjątkowych miejscach, takich jak deski Kieleckiego Centrum Kultury czy scena Lubelskiego Centrum Spotkania Kultur. Najnowsza, ósma odsłona gali ponownie odbędzie się w stolicy województwa świętokrzyskiego.

Suzuki Motor Poland od wielu lat promuje aktywny styl życia i mocno angażuje się w polski sport. Sponsoruje polski boks olimpijski, reprezentację koszykówki, Energa Basket Ligę, Suzuki 1 Ligę Mężczyzn, reprezentację szczypiornistów oraz PGNiG Superligę i PGNiG Superligę Kobiet. Ponadto jest sponsorem tytularnym zespołu Suzuki Korona Handball Kielce grającym w PGNiG Superlidze Kobiet, a także drużyny piłkarskiej Korona Kielce, występującej w Fortuna 1 Lidze.

27.06.2022

Hayka.pl i „Sokoły” nad Narwią

Hayabusa, najszybszy model motocykla marki Suzuki i zarazem jeden z najszybszych jednośladów na świecie, ma rzeszę wielu zagorzałych miłośników. Właśnie z myślą o nich grupa Hayka.pl zorganizowała zlot fanów Hayabusy 1-2-3 Nowogród 2022.

Dowiedz się więcej
20.06.2022

Polscy pięściarze pokonali Norwegów 12:4 podczas Suzuki Boxing Night 16 w Jędrzejowie.

21 sekund – tyle czasu trwała najkrótsza walka w historii Suzuki Boxing Night, w której młodzieżowy mistrz Polski Kacper Derda znokautował bardziej doświadczonego Vadyma Holubenkę, reprezentującego Norwegię

Dowiedz się więcej
20.06.2022

Sezon na zloty motocykli Suzuki rozpoczęty!

W Przewięzi k. Augustowa odbył się ogólnopolski zlot użytkowników oraz sympatyków Suzuki V-Strom Club Poland. Łącznie wzięło w nim udział blisko 100 motocyklistek i motocyklistów na wszystkich generacjach motocykli V-Strom.

Dowiedz się więcej
15.06.2022

Suzuki Boxing Night przed wakacyjną przerwą

17 czerwca w Jędrzejowie odbędzie się już szesnasta gala boksu Suzuki Boxing Night, po której nastąpi wakacyjna przerwa.

Dowiedz się więcej