10.09.2020

Premiera Suzuki Swift Hybrid FL w Blue City

Już w najbliższy piątek i sobotę (11-12 września 2020) w warszawskim centrum handlowym Blue City będzie można zobaczyć na żywo nowe Suzuki Swift Hybrid FL. Znani dziennikarze motoryzacyjni będą opowiadać o zmianach w odświeżonym modelu, a także przedstawią zalety układu mild hybrid we wszystkich modelach Suzuki.

Podczas show będzie można poznać z bliska nowego Swifta Hybrid FL, a przy okazji zapoznać się z najnowszymi, hybrydowymi wersjami modeli Vitara i SX4 S-Cross. Na stoisku w Blue City nie zabraknie również ekspozycji motocykli i skuterów Suzuki.

Znani dziennikarze motoryzacyjni Jarosław Maznas i Rafał Jemielita będą przedstawiać nowości i odpowiadać na pytania widzów podczas spotkań z publicznością na poziomie -1 przez cały piątek i sobotę. Relacja z premiery będzie transmitowana na żywo za pośrednictwem oficjalnych kanałów Suzuki w mediach społecznościowych. Podczas wydarzenia przewidziano konkursy dla uczestników.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Suzuki w Blue City!Jeśli nie możesz być z nami - zobacz relację na żywo na jednym z poniższych kanałów:

Suzuki Polska na Facebooku - facebook.com/SuzukiPolska/

Suzuki Polska na Instagramie - instagram.com/suzuki_polska/?hl=pl

Suzuki Polska na Youtube - youtube.com/user/SuzukiPolska

15.09.2020

Suzuki Swace debiutuje w Europie

Suzuki wprowadza na rynek nowy model Swace – stylowe, wszechstronne kombi o atletycznym wyglądzie, oferujące wysoki komfort podróżowania i niskie zużycie paliwa dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii hybrydowej.

Dowiedz się więcej
08.09.2020

Suzuki wprowadza na rynek Jimny z homologacją ciężarową

Suzuki wprowadza na rynek nową, dwuosobową wersję modelu Jimny – lekkiego i kompaktowego samochodu terenowego.

Dowiedz się więcej
25.08.2020

Suzuki Puchar Polski 2021 odbędzie się w Lublinie

Przyszłoroczny Turniej Finałowy Suzuki Pucharu Polski zostanie rozegrany w hali Globus w Lublinie. Impreza z udziałem czołowych zespołów Energa Basket Ligi odbędzie się od 11 do 14 lutego 2021 r.

Dowiedz się więcej
11.08.2020

TRAVEL PACK - gotowe zestawy oryginalnych akcesoriów Suzuki w wyjątkowych cenach

Skorzystaj z oferty zakupu gotowych zestawów oryginalnych akcesoriów Suzuki przygotowanych z myślą o wakacyjnych podróżach - wszystko w wyjątkowo atrakcyjnych z gorącymi letnimi rabatami.

Dowiedz się więcej