29 września 2018 r. na nowej hali widowiskowo-sportowej w Gnieźnie rozegrany został mecz o Superpuchar Polski. To tradycyjna inauguracja sezonu Energa Basket Ligi, w której zagrali Anwil Włocławek, mistrz kraju, oraz Polski Cukier Toruń, zdobywca Pucharu Polski. Drużyny po raz pierwszy w historii walczyły o trofeum im. Adama Wójcika - legendy polskiej koszykówki.
Początek spotkania należał do Polskiego Cukru, pierwsza połowa zakończyła się jednak pięciopunktowym zwycięstwem Anwilu. Po przerwie gra była jeszcze bardziej zacięta. Mistrzowie Polski prowadzili 46:37. Polski Cukier nie zamierzał się jednak poddawać i do końca walczył o korzystny wynik. Końcówka meczu była niezwykle emocjonująca. Torunianie zwyciężyli 72:68 i sięgnęli po Lotto Superpuchar Polski!
Suzuki Motor Poland jako Oficjalny Sponsor Energa Basket Ligi i Sponsor Tytularny Pucharu Polski gratuluje wygranej drużynie!
Zdjęcia: Andrzej Romański/PLK
Za nami już siódma edycja wielkiego sprzątania polskich akwenów w ramach ogólnoświatowej akcji Suzuki Clean Ocean, która ma na celu uświadomienie zagrożenia dla środowiska naturalnego człowieka, płynącego z zanieczyszczenia rzek, jezior i mórz.
Dowiedz się więcejMagazyn „Motorrad” opublikował test porównawczy motocykli z popularnego segmentu naked.
Dowiedz się więcejMarka Suzuki rozszerzyła współpracę ze Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce, zostając Oficjalnym Narodowym Dostawcą Mistrzostw Świata Mężczyzn do lat 21 w Piłce Ręcznej.
Dowiedz się więcejTeoretycznie za śmieci płacimy wszyscy, co jednak nie zmienia faktu, że odpady wciąż w Polsce nie trafiają dokąd powinny, a więc na wysypiska.
Dowiedz się więcej