12.05.2017

Lato z Suzuki

Przeciętny kierowca w ciągu swojego życia spędza w samochodzie prawie cztery lata. Warto zatem zadbać o stan klimatyzacji, która ma duży wpływ na nasze zdrowie i skorzystać z profesjonalnej dezynfekcji systemu klimatyzacji w ASO Suzuki.

Jeszcze przed rozpoczęciem lata, gdy częściej korzystamy z systemów klimatyzacyjnych, Suzuki we współpracy z firmą Tunap, produkującą nowoczesne preparaty antyalergiczne do czyszczenia układu klimatyzacji, zachęcają do wzięcia udziału w akcji „Lato z Suzuki”. W okresie 15 maja – 30 czerwca 2016 roku klienci będą mogli skorzystać z wybranego pakietu w atrakcyjnej cenie:

  • „czysta klimatyzacja” - profesjonalna dezynfekcja układu klimatyzacji preparatami TUNAP – cena 99 PLN
  • „czyste wnętrze” – czyszczenie wnętrza samochodu antyalergicznymi preparatami Tunap - cena 39 PLN
  • wymiana filtra klimatyzacji (oryginalny produkt Suzuki) - cena od 60 PLN
  • wymiana czynnika klimatyzacji – cena 150 PLN

Szczegółowe informacje na temat programu „Lato z Suzuki” oraz cennik dostępne są w Autoryzowanych Serwisach Suzuki oraz na stronie www.suzuki.pl/auto.

25.03.2025

Suzuki GSX-8R w teście opon na torze wyścigowym Alcarràs Speed Circuit

Test na liczącym ponad 3,7 km katalońskim torze Alcarràs Speed Circuit podyktowany był chęcią sprawdzenia sportowych opon Metzeler Racetec TD Slick na pełnowymiarowym torze służącym m.in. wyścigom motocyklowym organizowanym przez Międzynarodową Federację Motocyklową FIM.

Dowiedz się więcej
24.03.2025

Suzuki Moto Roadshow na półmetku

Cykl pokazów z premierami najnowszych motocykli Suzuki DRZ-4S i DRZ-4SM potrwa jeszcze do początku kwietnia.

Dowiedz się więcej
17.03.2025

Reprezentacja Polski wygrała z Niemcami 12 : 8

Gala boksu Suzuki Boxing Night 34 w Mielcu była okazją do skonfrontowania naszych pięściarzy z reprezentantami Niemiec. W sześciu pojedynkach lepsi okazali się reprezentanci Polski: Nikola Prymaczenko, Paweł Brach, Bartłomiej Rośkowicz, Michał Jarliński, Jakub Straszewski i Wiktor Bartnik. W trzech pozostałych walkach Nikola Pawlik, Cezary Znamiec i Radosław Kawczak musieli uznać wyższość pięściarzy z Niemiec.

Dowiedz się więcej
12.03.2025

Pierwsze wyróżnienie dla Suzuki e VITARA

Choć do światowej premiery pierwszego elektrycznego samochodu Suzuki zostało jeszcze kilka miesięcy, to e VITARA już zyskała uznanie w oczach czytelników Auto Świata, biorących udział w prestiżowym plebiscycie Moto Awards 2024.

Dowiedz się więcej