Z linii produkcyjnej węgierskiej fabryki Magyar Suzuki zjechało już 3 miliony egzemplarzy samochodów marki Suzuki.
W okresie 26 lat od rozpoczęcia produkcji na Węgrzech w fabryce Magyar Suzuki powstały już 3 miliony samochodów. Jubileuszowym modelem okazał się SX4 S-CROSS.
Fabryka Magyar Suzuki dla japońskiej marki ma znaczenie nie tylko europejskie, ale globalne. Powstała w 1991 roku, a w 1992 wyjechało z niej 970 samochodów. W 2005 roku produkcja przekroczyła już 100 000 sztuk, a w 2008 - 281 000. Modele w niej produkowane eksportowane są do ponad 100 państw na całym świecie.
Z linii produkcyjnych Magyar Suzuki zjeżdżało wiele różnych modeli, począwszy od pierwszej generacji Swifta (1992 r.), Wagon R+ (2000 r.), Ignisa (2003 r.) przez SX4 (2006 r.) czy Splasha (2008 r.) po nową Vitarę (2015 r.).
Marka Suzuki rozszerzyła współpracę ze Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce, zostając Oficjalnym Narodowym Dostawcą Mistrzostw Świata Mężczyzn do lat 21 w Piłce Ręcznej.
Dowiedz się więcejTeoretycznie za śmieci płacimy wszyscy, co jednak nie zmienia faktu, że odpady wciąż w Polsce nie trafiają dokąd powinny, a więc na wysypiska.
Dowiedz się więcejDo 30 czerwca obowiązuje właśnie ogłoszona wyprzedażowa oferta na samochody S-Cross Hybrid (AGS) – fabrycznie nowe auta (bez przebiegu) marki z Hamamatsu dostępne są od 103 900 zł, a więc są tańsze nawet o 27 tysięcy złotych!
Dowiedz się więcejJak co roku nadchodzi czas kolejnej tzw. wakacyjnej akcji „Lato w Suzuki 2025”.
Dowiedz się więcej