22.02.2019

Suzuki zaprasza na targi Wiatr i Woda

Fanów aktywnego wypoczynku oraz amatorów żeglarstwa i jachtingu motorowego Suzuki zaprasza na Targi Wiatr i Woda, które odbędą się w dniach 28 lutego – 3 marca w Warszawie. Na największych targach branży przemysłu jachtowego i sportów wodnych Suzuki zaprezentuje szeroką ofertę silników zaburtowych począwszy od przenośnego DF2.5, aż po wyróżniony na ostatniej edycji nagrodą główną „Gwóźdź Targów Wiatr i Woda” silnik DF350A.

Podczas 31 edycji targów, które odbędą się w dniach 28 lutego – 3 marca 2019 r. w EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego w Warszawie, odwiedzający będą mieli możliwość zapoznania się z szeroką gamą produktów Suzuki, zobaczyć najpotężniejszy silnik DF350A, a także łódź Cap Camarat 6.5 WA z silnikiem DF175 w malowaniu zaczerpniętym wprost z wyścigów MotoGP. Targi to również doskonała okazja do zapoznania się z technologiami Suzuki, które zapewniają radość z użytkowania i funkcjonalność, m. in. system spalania ubogich mieszanek Lean Burn, system podwójnej śruby napędowej pracującej przeciwbieżnie Dual Prop, system bezkluczykowy i wiele innych innowacyjnych rozwiązań, które sprawiają, że Suzuki jest najczęściej nagradzaną firmą przez NMMA (National Marine Manufacturers Association).

W ofercie Suzuki Motor Poland znajdują się silniki zaburtowe o mocy od 2,5 do 350KM, zgrupowane w 6 kategoriach: V6 Power GEKI, V6 Power, Top of the In-Line 4, High Performance Middle, High Performance Compact oraz Portable, które pasują do wszelkich zastosowań - do celów wypoczynkowych, sportowych i komercyjnych. Zarówno lekkie i przenośne silniki sportowe, jak i flagowe jednostki V6, zostały zaprojektowane, aby zapewniać moc, osiągi, niskie zużycie paliwa i niezawodność.

Więcej szczegółów na temat targów znajduje się na stronie organizatora http://www.wiatriwoda.pl/targi-w-warszawie/wstep-na-targi/ Serdecznie zapraszamy!

IMG_4581.jpg IMG_4616.jpg IMG_4630.jpg IMG_4662.jpg IMG_4705.jpg IMG_4859.jpg IMG_4926-2.jpg main foto.jpg
15.10.2018

Nowości Suzuki na targach Genoa Boat Show

Podczas 58. edycji targów motorowodnych Genoa Boat Show Salone Nautico Suzuki zaprezentowało nowe produkty. W ofercie pojawią się multifunkcyjne ekrany pozwalające na obsługę wielu systemów na łodziach, gama silników w kolorze „cool white” oraz dwie nowe jednostki napędowe, oznaczone jako DF175A i DF150A.

Dowiedz się więcej
14.09.2018

Nowy standard wizualizacji salonów sprzedaży marki Suzuki w Polsce.

Suzuki Motor Poland wprowadza nowy standard wyglądu i wyposażenia salonów sprzedaży. Jest to odpowiedź na zmieniające się potrzeby współczesnych klientów, którzy poszukują inspiracji, indywidualności, dynamizmu i prywatności.

Dowiedz się więcej
31.08.2018

Suzuki ogłasza promocję na silniki zaburtowe Suzuki DF2.5, DF5, DF6.

Obowiązują nowe ceny, a do każdego silnika jest dodawany w komplecie licznik motogodzin.

Dowiedz się więcej
23.05.2018

Dołącz do bazy kontaktowej Suzuki

25 maja 2018 roku zmianie ulegają przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. W odpowiedzi na wprowadzenie Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (skrótowo nazywane „RODO”) Suzuki aktualizuje swoją politykę przetwarzania danych osobowych i zachęca do dołączenia do bazy kontaktowej.

Dowiedz się więcej