22.02.2019

Suzuki zaprasza na targi Wiatr i Woda

Fanów aktywnego wypoczynku oraz amatorów żeglarstwa i jachtingu motorowego Suzuki zaprasza na Targi Wiatr i Woda, które odbędą się w dniach 28 lutego – 3 marca w Warszawie. Na największych targach branży przemysłu jachtowego i sportów wodnych Suzuki zaprezentuje szeroką ofertę silników zaburtowych począwszy od przenośnego DF2.5, aż po wyróżniony na ostatniej edycji nagrodą główną „Gwóźdź Targów Wiatr i Woda” silnik DF350A.

Podczas 31 edycji targów, które odbędą się w dniach 28 lutego – 3 marca 2019 r. w EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego w Warszawie, odwiedzający będą mieli możliwość zapoznania się z szeroką gamą produktów Suzuki, zobaczyć najpotężniejszy silnik DF350A, a także łódź Cap Camarat 6.5 WA z silnikiem DF175 w malowaniu zaczerpniętym wprost z wyścigów MotoGP. Targi to również doskonała okazja do zapoznania się z technologiami Suzuki, które zapewniają radość z użytkowania i funkcjonalność, m. in. system spalania ubogich mieszanek Lean Burn, system podwójnej śruby napędowej pracującej przeciwbieżnie Dual Prop, system bezkluczykowy i wiele innych innowacyjnych rozwiązań, które sprawiają, że Suzuki jest najczęściej nagradzaną firmą przez NMMA (National Marine Manufacturers Association).

W ofercie Suzuki Motor Poland znajdują się silniki zaburtowe o mocy od 2,5 do 350KM, zgrupowane w 6 kategoriach: V6 Power GEKI, V6 Power, Top of the In-Line 4, High Performance Middle, High Performance Compact oraz Portable, które pasują do wszelkich zastosowań - do celów wypoczynkowych, sportowych i komercyjnych. Zarówno lekkie i przenośne silniki sportowe, jak i flagowe jednostki V6, zostały zaprojektowane, aby zapewniać moc, osiągi, niskie zużycie paliwa i niezawodność.

Więcej szczegółów na temat targów znajduje się na stronie organizatora http://www.wiatriwoda.pl/targi-w-warszawie/wstep-na-targi/ Serdecznie zapraszamy!

IMG_4581.jpg IMG_4616.jpg IMG_4630.jpg IMG_4662.jpg IMG_4705.jpg IMG_4859.jpg IMG_4926-2.jpg main foto.jpg
05.05.2021

Suzuki Boxing Night VI – Polska vs Mołdawia w Lublinie

Szósta edycja Suzuki Boxing Night obędzie się już w piątek, 7 maja w lubelskim Centrum Spotkania Kultur. Suzuki Motor Poland i Polski Związek Bokserski zapraszają na spotkanie, w którym rękawicę skrzyżują pięściarze reprezentujący Polskę i Mołdawię. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo w TVP Sport.

Dowiedz się więcej
04.03.2021

WIOSNA W SERWISIE SUZUKI

Akcja serwisowa 8.03.2021 - 30.04.2021

Dowiedz się więcej
18.02.2021

Rafał Jemielita i Jarosław Maznas ambasadorami Suzuki w Polsce

Dwaj znani dziennikarze motoryzacyjni – Rafał Jemielita i Jarosław Maznas rozpoczynają współpracę z Suzuki Motor Poland. Nowi ambasadorzy japońskiej marki będą bohaterami kampanii reklamowej „Suzuki Show. Czas hybryd”.

Dowiedz się więcej
09.11.2020

Suzuki sponsorem tytularnym Korona Handball Kielce

Suzuki Motor Poland zostaje sponsorem tytularnym Korona Handball Kielce. Świętokrzyskie szczypiornistki otrzymają mocne wsparcie finansowe oraz flotę pojazdów do dyspozycji.

Dowiedz się więcej

Dealerzy

Znajdź Dealera