22.02.2019

Suzuki zaprasza na targi Wiatr i Woda

Fanów aktywnego wypoczynku oraz amatorów żeglarstwa i jachtingu motorowego Suzuki zaprasza na Targi Wiatr i Woda, które odbędą się w dniach 28 lutego – 3 marca w Warszawie. Na największych targach branży przemysłu jachtowego i sportów wodnych Suzuki zaprezentuje szeroką ofertę silników zaburtowych począwszy od przenośnego DF2.5, aż po wyróżniony na ostatniej edycji nagrodą główną „Gwóźdź Targów Wiatr i Woda” silnik DF350A.

Podczas 31 edycji targów, które odbędą się w dniach 28 lutego – 3 marca 2019 r. w EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego w Warszawie, odwiedzający będą mieli możliwość zapoznania się z szeroką gamą produktów Suzuki, zobaczyć najpotężniejszy silnik DF350A, a także łódź Cap Camarat 6.5 WA z silnikiem DF175 w malowaniu zaczerpniętym wprost z wyścigów MotoGP. Targi to również doskonała okazja do zapoznania się z technologiami Suzuki, które zapewniają radość z użytkowania i funkcjonalność, m. in. system spalania ubogich mieszanek Lean Burn, system podwójnej śruby napędowej pracującej przeciwbieżnie Dual Prop, system bezkluczykowy i wiele innych innowacyjnych rozwiązań, które sprawiają, że Suzuki jest najczęściej nagradzaną firmą przez NMMA (National Marine Manufacturers Association).

W ofercie Suzuki Motor Poland znajdują się silniki zaburtowe o mocy od 2,5 do 350KM, zgrupowane w 6 kategoriach: V6 Power GEKI, V6 Power, Top of the In-Line 4, High Performance Middle, High Performance Compact oraz Portable, które pasują do wszelkich zastosowań - do celów wypoczynkowych, sportowych i komercyjnych. Zarówno lekkie i przenośne silniki sportowe, jak i flagowe jednostki V6, zostały zaprojektowane, aby zapewniać moc, osiągi, niskie zużycie paliwa i niezawodność.

Więcej szczegółów na temat targów znajduje się na stronie organizatora http://www.wiatriwoda.pl/targi-w-warszawie/wstep-na-targi/ Serdecznie zapraszamy!

IMG_4581.jpg IMG_4616.jpg IMG_4630.jpg IMG_4662.jpg IMG_4705.jpg IMG_4859.jpg IMG_4926-2.jpg main foto.jpg
02.08.2022

Tegoroczny sezon Suzuki Moto Szkoły minął półmetek

Przed nami jeszcze tylko trzy szkolenia doskonalące technikę jazdy na motocyklu w ramach prowadzonej już od szesnastu sezonów Suzuki Moto Szkoły.

Dowiedz się więcej
27.07.2022

Suzuki S-Cross z nowym układem napędowym Strong Hybrid

W salonach marki Suzuki debiutuje S-Cross z nowym układem napędowym Strong Hybrid, czyli z tzw. pełną hybrydą. Rozwiązania techniczne samochodu, który został opracowany w Suzuki Motor Corporation, przetestowano w modelu Vitara Strong Hybrid.

Dowiedz się więcej
21.07.2022

Suzuki partnerem motoryzacyjnym Fortuna 1 Ligi

Fortuna 1 Liga podpisała umowę o współpracy z Suzuki Motor Poland, na mocy której Suzuki zostało partnerem motoryzacyjnym rozgrywek w sezonie 2022/2023. Każdy z klubów Fortuna 1 Ligi otrzyma do dyspozycji kilka aut naszej marki.

Dowiedz się więcej
14.07.2022

Młodzi pięściarze z Ukrainy wzięli udział w zgrupowaniu, które w ramach pomocy sfinansowało Suzuki Motor Poland

Dwudziestu pięciu młodych zawodników, utalentowanych pięściarzy z narodowej reprezentacji tzw. kadetów, przyjechało do Polski, żeby rozwijać umiejętności i w przyjacielskiej atmosferze zmierzyć się w ringu z młodymi reprezentantami naszego kraju.

Dowiedz się więcej

Dealerzy

Znajdź Dealera