PORTABLE FUN

SERIA ZE STEROWANIEM MECHANICZNYM

DF2.5

DF2.5

Silnik Suzuki DF2.5 – niewielki rozmiar, wielka funkcjonalność.

DF2.5S
już od 4 300 zł 3 400 zł
DF2.5L
już od 4 500 zł 4 000 zł
Zobacz pełny cennik
Picture of boat using DF2.5 Picture of boat using DF2.5

Ergonomiczna konstrukcja i prosta obsługa

Silnik zaprojektowany z myślą o prostej obsłudze to rozwiązanie, które pozwoli Ci cieszyć się czasem spędzanym na łodzi. Dlatego właśnie DF2.5 został wyposażony w obrotową manetkę przepustnicy, która ułatwia kierowanie łodzią z pozycji siedzącej oraz oferuje możliwość wykonywania pełnych 360-stopniowych obrotów – docenianą szczególnie podczas manewrowania na małych przestrzeniach. Oprócz tego silnik charakteryzuje doskonała siła ciągu przy cofaniu.
Jednostka pracuje cicho i płynnie, między innymi dzięki układowi chłodzenia wodą, który również zwiększa żywotność i trwałość silnika. Zintegrowany bak paliwa o pojemności 1 litra umożliwia prawie godzinną pracę silnika na jednym tankowaniu.
Wśród innych funkcji tych wyjątkowych silników warto wymienić napinacze układów sterowania i przepustnicy, zespół manetek zdalnego sterowania na prawej burcie (dokładnie tam, gdzie można się go spodziewać) oraz wskaźnik poziomu oleju umieszczony w dolnej części obudowy, umożliwiający szybką i prostą kontrolę oleju.

Diagram of Human Engineering Delivers User-Friendly Operation

Funkcje podnoszące wygodę użytkowania

Konstrukcja silnika DF2.5 jest dobrze wyważone, lekka i łatwa do przenoszenia dzięki dużym uchwytom. Wbudowany uchwyt umiejscowiony został w tylnej części osłony silnika, dzięki czemu wspiera także jego odchylanie. Silnik można ustawić w jednej z czterech pozycji. Ułatwia to dostosowanie jednostki do konkretnej łodzi i warunków eksploatacji.

Przyjazny dla środowiska i ekonomiczny

Zaawansowane czterosuwowe technologie Suzuki wyciskają jeszcze więcej mocy z każdej kropli paliwa w porównaniu z silnikami dwusuwowymi. Jednostki posiadają certyfikat, potwierdzający ocenę trzech gwiazdek wystawioną przez kalifornijską agencję ds. czystości powietrza CARB (California Air Resources Board), co oznacza, że oferują również ograniczoną emisję zanieczyszczeń.

MODELDF2.5
Zalecana wysokość pawęży mmS : 381, L : 508
Układ rozruchowyRęczny
Masa silnika kg*1S : 13.5, L : 14.0
Rodzaj silnikaOHV
Układ zasilaniaGaźnik
Liczba cylindrów1
Pojemność skokowa cm368
Średnica x skok tłoka mm48 x 38
Moc maks. kW (KM)1.8 (2.5)
Prędkość obrotowa przy całkowicie otwartej przepustnicy obr/min5,250-5,750
SterowanieRumpel
Pojemność miski olejowej0.38 litra
Zbiornik paliwazintegrowany 1l
Układ zapłonowyTyrystorowy CDI
Alternator-
Mocowanie silnikaTuleje
Sposób trymowania i odchylaniaTrymowanie i odchylanie ręczne
Przełożenie2.15:1
Schemat zmiany biegówF-N
Wylot spalinOtwór nad śrubą napędową
DRIVE PROTECTIONRubber Hub
Możliwe do zastosowania śruby napędowe (skok)*2
Wszystkie śruby typu trzyłopatkowego
5-3/8”

*1 - Masa netto, uwzględnia przewody akumulatorowe, nie uwzględnia śrub i środków smarnych
*2 - Wszystkie śruby są trójpłatowe. Skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem producenta, w celu odpowiedniego doboru śruby.

Cennik

Model Śruba Rozmiar śruby Zbiornik paliwa Masa Kolor obudowy Cena brutto
DF2.5S Zawiera licznik motogodzin Aluminiowa 3x7-3/8x5-3/8 zintegrowany 1l 13,5kg Czarny
- 900 zł
4 300 zł
3 400 zł
DF2.5L Zawiera licznik motogodzin Aluminiowa 3x7-3/8x5-3/8 zintegrowany 1l 14kg Czarny
- 500 zł
4 500 zł
4 000 zł
*2Silnik dostępny na zamówienie

Niniejszy cennik ma wyłącznie charakter informacyjny, a podane w nim informacje nie stanowią oferty ani zapewnienia, w szczególności w rozumieniu art. 66 § 1 oraz art. 5561 Kodeksu cywilnego. Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji, wyglądu, parametrów technicznych, wyposażenia oraz cen modeli przedstawionych w publikacji. Autoryzowani Dealerzy będą informowani o zmianach tak szybko, jak jest to możliwe. Prosimy o kontakt z najbliższym Autoryzowanym Dealerem SUZUKI w celu uzyskania aktualnych informacji. Ze względu na ograniczenia techniki, kolory przedstawione w cenniku mogą się różnić od rzeczywistych kolorów przedstawionych modeli silników zaburtowych Suzuki. Prezentowane zdjęcia mogą zawierać wyposażenie opcjonalne (akcesoryjne), dodatkowo płatne. Ceny zawarte w cenniku są rekomendowanymi cenami detalicznymi. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji silnika zaburtowego następuje w umowie jego sprzedaży.

Dealerzy

Znajdź Dealera