19.02.2019

Wiosna w serwisie Suzuki Marine

Suzuki Marine ogłasza promocyjną akcję serwisową dla wszystkich posiadaczy silników zaburtowych oznaczonych logo tejże marki. Dzięki akcji „Wiosna w serwisie Suzuki” można bezpłatnie wymienić olej w przekładni silnika, otrzymać atrakcyjne rabaty oraz upominek. Oferta obowiązuje od 1 marca do 1 kwietnia 2019 roku.

Gdy na zbiornikach zalega jeszcze lód, warto pomyśleć o rozpoczęciu sezonu. Dla wszystkich, którzy nie lubią zwlekać do ostatniej chwili, Suzuki przygotowało specjalną ofertę. Akcja promocyjna „Wiosna w serwisie Suzuki” rozpoczyna się 1 marca 2019 r. i będzie trwać przez 1 miesiąc.

Promocyjną ofertą objęte są wszystkie modele silników zaburtowych Suzuki, bez względu na pochodzenie. W czasie trwania akcji serwisowej Autoryzowane Serwisy Suzuki gwarantują:

  • bezpłatną wymianę oleju w przekładni silnika
  • rabat 20% na oryginalne części i akcesoria w przypadku pozostawienia silnika na odpłatną obsługę
  • torbę wodoszczelną o pojemności 10L w prezencie dla każdego uczestnika
  • Na klientów zainteresowanych promocyjną ofertą „Wiosna w serwisie Suzuki” czeka 21 Autoryzowanych Stacji Dealerskich silników zaburtowych Suzuki - od Gdańska i Kołobrzegu, aż po Kraków i Katowice. Szczegóły akcji i regulamin znajdują się na suzuki.pl/marine.

    pobierz regulamin

    DF70_action_2.jpg DF80_action_1.jpg DF175-2_Stamas.jpg DF175-3.jpg DF175-4.jpg DF350A_BLACK_5.jpg DF350A_BLACK_6.jpg upominek.jpg Wiosna w serwisach Suzuki Marine.jpg
15.10.2018

Nowości Suzuki na targach Genoa Boat Show

Podczas 58. edycji targów motorowodnych Genoa Boat Show Salone Nautico Suzuki zaprezentowało nowe produkty. W ofercie pojawią się multifunkcyjne ekrany pozwalające na obsługę wielu systemów na łodziach, gama silników w kolorze „cool white” oraz dwie nowe jednostki napędowe, oznaczone jako DF175A i DF150A.

Dowiedz się więcej
14.09.2018

Nowy standard wizualizacji salonów sprzedaży marki Suzuki w Polsce.

Suzuki Motor Poland wprowadza nowy standard wyglądu i wyposażenia salonów sprzedaży. Jest to odpowiedź na zmieniające się potrzeby współczesnych klientów, którzy poszukują inspiracji, indywidualności, dynamizmu i prywatności.

Dowiedz się więcej
31.08.2018

Suzuki ogłasza promocję na silniki zaburtowe Suzuki DF2.5, DF5, DF6.

Obowiązują nowe ceny, a do każdego silnika jest dodawany w komplecie licznik motogodzin.

Dowiedz się więcej
23.05.2018

Dołącz do bazy kontaktowej Suzuki

25 maja 2018 roku zmianie ulegają przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. W odpowiedzi na wprowadzenie Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (skrótowo nazywane „RODO”) Suzuki aktualizuje swoją politykę przetwarzania danych osobowych i zachęca do dołączenia do bazy kontaktowej.

Dowiedz się więcej