30.04.2015

Wędkarstwo to pasja

Tomasz Kurnik wędkarstwem interesuje się od zawsze – “zaraził” go nim ojciec. Profesjonalnym wędkarstwem zajmuje się od kilkunastu lat, a teraz nawiązał współpracę z Suzuki.

Wędkarstwo to pasja

W ramach realizacji wędkarskiej pasji zdobył kilka spinningowych szczytów:

  • W latach 2001 – 2009 był czołowym zawodnikiem Grand Prix Polski oraz członkiem Kadry Narodowej. Wielokrotnie zdobył tytuł Mistrza i W-ce Mistrza Polski w wędkarstwie spinningowym.
  • W roku 2002 otrzymał tytuł polskiego Wędkarza Roku.
  • Podczas wyprawy do Włoch w roku 2014 wraz z przyjacielem Arkiem Gajewskim złowił suma długości 260 cm – jest to największy sum złowiony przez Polaków na świecie metodą spinningową na sztuczną przynętę.

Od 2007 roku stale odwiedza włoską rzekę Po, na której łowi duże sumy. W kwietniowej wyprawie jego łódź napędzał już silnik Suzuki – DF 25A. Model ten odznacza się zaawansowaną konstrukcją i doskonałymi osiągami oraz wysoką ogólną efektywnością na tle konkurentów w klasie zwartych silników przenośnych.

15.10.2018

Nowości Suzuki na targach Genoa Boat Show

Podczas 58. edycji targów motorowodnych Genoa Boat Show Salone Nautico Suzuki zaprezentowało nowe produkty. W ofercie pojawią się multifunkcyjne ekrany pozwalające na obsługę wielu systemów na łodziach, gama silników w kolorze „cool white” oraz dwie nowe jednostki napędowe, oznaczone jako DF175A i DF150A.

Dowiedz się więcej
14.09.2018

Nowy standard wizualizacji salonów sprzedaży marki Suzuki w Polsce.

Suzuki Motor Poland wprowadza nowy standard wyglądu i wyposażenia salonów sprzedaży. Jest to odpowiedź na zmieniające się potrzeby współczesnych klientów, którzy poszukują inspiracji, indywidualności, dynamizmu i prywatności.

Dowiedz się więcej
31.08.2018

Suzuki ogłasza promocję na silniki zaburtowe Suzuki DF2.5, DF5, DF6.

Obowiązują nowe ceny, a do każdego silnika jest dodawany w komplecie licznik motogodzin.

Dowiedz się więcej
23.05.2018

Dołącz do bazy kontaktowej Suzuki

25 maja 2018 roku zmianie ulegają przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. W odpowiedzi na wprowadzenie Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (skrótowo nazywane „RODO”) Suzuki aktualizuje swoją politykę przetwarzania danych osobowych i zachęca do dołączenia do bazy kontaktowej.

Dowiedz się więcej