24.06.2015

Suzuki płynie na Svalbard

Wieloetapowy rejs na Spitsbergen to niesamowita wyprawa, zaczynając od przygotowania jachtu, poprzez przeprowadzenie go w rejon arktyczny, po planowaną eksplorację archipelagu Svalbard oraz późniejszą, zimową żeglugę po północy Norwegii.

Suzuki płynie na Svalbard
Suzuki płynie na Svalbard

W kwietniu 15-metrowy jacht wyruszył z Gdańska w swoją 9-miesięczną wyprawę. Przez ten okres około trzysta osób wsiądzie na jego pokład, aby wziąć udział w różnych etapach rejsu. Czas wypełni im nie tylko ekspedycja, ale także obserwacja zorzy, morsów, niedźwiedzi i wielorybów.

Suzuki płynie na Svalbard
Suzuki płynie na Svalbard
15.10.2018

Nowości Suzuki na targach Genoa Boat Show

Podczas 58. edycji targów motorowodnych Genoa Boat Show Salone Nautico Suzuki zaprezentowało nowe produkty. W ofercie pojawią się multifunkcyjne ekrany pozwalające na obsługę wielu systemów na łodziach, gama silników w kolorze „cool white” oraz dwie nowe jednostki napędowe, oznaczone jako DF175A i DF150A.

Dowiedz się więcej
14.09.2018

Nowy standard wizualizacji salonów sprzedaży marki Suzuki w Polsce.

Suzuki Motor Poland wprowadza nowy standard wyglądu i wyposażenia salonów sprzedaży. Jest to odpowiedź na zmieniające się potrzeby współczesnych klientów, którzy poszukują inspiracji, indywidualności, dynamizmu i prywatności.

Dowiedz się więcej
31.08.2018

Suzuki ogłasza promocję na silniki zaburtowe Suzuki DF2.5, DF5, DF6.

Obowiązują nowe ceny, a do każdego silnika jest dodawany w komplecie licznik motogodzin.

Dowiedz się więcej
23.05.2018

Dołącz do bazy kontaktowej Suzuki

25 maja 2018 roku zmianie ulegają przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. W odpowiedzi na wprowadzenie Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (skrótowo nazywane „RODO”) Suzuki aktualizuje swoją politykę przetwarzania danych osobowych i zachęca do dołączenia do bazy kontaktowej.

Dowiedz się więcej