15.01.2024

Suzuki Moto Road Show 2024 - oficjalnie rozpoczęte!

Ruszył cykl pokazów motocyklowych nowości Suzuki. Zaczęliśmy od pokazów w Tychach (Dos Toros) i Krakowie (Moto Trip), na których prezentujemy crossovera Suzuki GSX-S1000GX oraz GSX-S8R, czyli uniwersalny motocykl z owiewkami. Dla tych, którzy podczas Road Show zamówią motocykl - oferta specjalna. Przypominamy, że kolejne pokazy odbędą się w Gdańsku (Motocykle 3 City, 20.01), a następnie w Gorzowie (CM Adamiszyn) oraz w Bydgoszczy. Szczegóły na stronie www.suzuki.pl/moto.

Serdecznie zapraszamy i liczymy na wspólne spotkanie. Motocykle prezentują ambasadorzy Suzuki, Rafał Jemielita Jarosław Maznas oraz Michał Brzozowski, redaktor naczelny portalu motovoyager.pl. Popularny "Brzoza" już testował najnowszego "gieiksa" i dosłownie za kilka dni przetestuje GSX-8R!

Dos Toros Tychy:

Moto Trip Kraków:

24.04.2024

Suzuki Boxing Night 28 w Łomży zakończył się zwycięstwem Polaków

19 kwietnia kadra naszych pięściarzy zmierzyła się w pojedynkach boksu olimpijskiego z reprezentantami Irlandii. Mecz Polska – Irlandia zakończył się wynikiem 14:6.

Dowiedz się więcej
24.04.2024

Suzuki w topie „Raportu jakości Auto Świat 2024”

Od wielu lat redakcja Auto Świat publikuje swój raport dotyczący usterkowości samochodów osobowych 26 marek najpopularniejszych na polskim rynku.

Dowiedz się więcej
17.04.2024

Mecz Polska – Irlandia podczas gali Suzuki Boxing Night 28

19 kwietnia kadra naszych pięściarzy zmierzy się w pojedynkach boksu olimpijskiego z reprezentantami Irlandii.

Dowiedz się więcej
16.04.2024

Co warto wiedzieć o nowym Swifcie (bezpieczeństwo)?

Nowy Swift korzysta z dziedzictwa poprzednich generacji auta o takiej nazwie, oferując jednak większą przyjemność z jazdy, komfort, oszczędność oraz wyższy poziom bezpieczeństwa.

Dowiedz się więcej

Dealerzy

Znajdź Dealera