06.05.2024

Suzuki Ignis i Vitara na topie dorocznego rankingu ADAC!

Niemiecki automobilklub ADAC opublikował raport usterkowości za 2023 rok, który objął 156 modeli samochodów wyprodukowanych w latach 2014 – 2021.

Najmniej usterkowym pojazdem w segmencie samochodów miejskich jest Suzuki Ignis. Suzuki Vitara znalazła się w czołówce najmniej usterkowych samochodów w segmencie B. Wyniki to potwierdzają powszechną opinię o wysokiej jakości samochodów Suzuki.

Najnowszy raport ADAC powstał w oparciu o ponad 3,5 mln interwencji mobilnych serwisów niemieckiego automobilklubu, do których doszło w ubiegłym roku.

20.06.2025

Sprzątamy w Ślesinie – Suzuki Clean Ocean 7

Za nami już siódma edycja wielkiego sprzątania polskich akwenów w ramach ogólnoświatowej akcji Suzuki Clean Ocean, która ma na celu uświadomienie zagrożenia dla środowiska naturalnego człowieka, płynącego z zanieczyszczenia rzek, jezior i mórz.

Dowiedz się więcej
18.06.2025

GSX-8S w czołówce wg. Motorrad

Magazyn „Motorrad” opublikował test porównawczy motocykli z popularnego segmentu naked.

Dowiedz się więcej
13.06.2025

Suzuki Narodowym Dostawcą Mistrzostw Świata Mężczyzn do lat 21 w Piłce Ręcznej 2025

Marka Suzuki rozszerzyła współpracę ze Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce, zostając Oficjalnym Narodowym Dostawcą Mistrzostw Świata Mężczyzn do lat 21 w Piłce Ręcznej.

Dowiedz się więcej
02.06.2025

Suzuki Clean Ocean 6 w Marinie Lubczyna

Teoretycznie za śmieci płacimy wszyscy, co jednak nie zmienia faktu, że odpady wciąż w Polsce nie trafiają dokąd powinny, a więc na wysypiska.

Dowiedz się więcej

Dealerzy

Znajdź Dealera