02.01.2024

Ruszamy z pokazami najnowszych motocykli Suzuki - Moto Road Show 2024

Zima za oknami i w wielu miejscach w Polsce znowu robi się biało, ale my z radością zaczynamy sezon motocyklowy. Nie chodzi oczywiście o to, żeby wyjeżdżać na ulice! Z radością zapraszamy za to na cykl pokazów, które od 12 stycznia organizujemy w całej Polsce. Zaplanowaliśmy kilkanaście spotkań od Tychów i Szczecina po Gdańsk, Kraków, Rzeszów czy Białystok, podczas których opowiemy o motocyklowych nowościach Suzuki. Podczas pokazów będzie można obejrzeć nie tylko premierowe modele z Hamamatsu (m.in. Suzuki GSX-S1000GX), ale też zapoznać z najnowszą ofertą i posłuchać Michała Brzozowskiego, redaktora naczelnego portalu Motovoyager, który już testował dwukołowego crossovera GSX-S1000GX i wkrótce będzie jeździć na torze najnowszym Suzuki GSX-8R.

Serdecznie zapraszamy na pokazy do dilerów Suzuki w całej Polsce. Zachęcamy również do kontaktu mailowego – wszyscy zainteresowani udziałem w Moto Road Show 2024 mogą się zgłaszać do dilera motocykli Suzuki (najbliższego miejsca zamieszkania) lub wysłać do nas maila ze zgłoszeniem na adres: moto_roadshow_2024@suzuki.com.pl

Uwaga. Dla klientów, którzy zamówią motocykl podczas pokazów Moto Road Show 2024 – specjalna oferta!

24.04.2024

Suzuki Boxing Night 28 w Łomży zakończył się zwycięstwem Polaków

19 kwietnia kadra naszych pięściarzy zmierzyła się w pojedynkach boksu olimpijskiego z reprezentantami Irlandii. Mecz Polska – Irlandia zakończył się wynikiem 14:6.

Dowiedz się więcej
24.04.2024

Suzuki w topie „Raportu jakości Auto Świat 2024”

Od wielu lat redakcja Auto Świat publikuje swój raport dotyczący usterkowości samochodów osobowych 26 marek najpopularniejszych na polskim rynku.

Dowiedz się więcej
17.04.2024

Mecz Polska – Irlandia podczas gali Suzuki Boxing Night 28

19 kwietnia kadra naszych pięściarzy zmierzy się w pojedynkach boksu olimpijskiego z reprezentantami Irlandii.

Dowiedz się więcej
16.04.2024

Co warto wiedzieć o nowym Swifcie (bezpieczeństwo)?

Nowy Swift korzysta z dziedzictwa poprzednich generacji auta o takiej nazwie, oferując jednak większą przyjemność z jazdy, komfort, oszczędność oraz wyższy poziom bezpieczeństwa.

Dowiedz się więcej

Dealerzy

Znajdź Dealera