27.02.2024

Polscy pięściarze pokonali reprezentantów Azerbejdżanu

Choć większość obstawiała zwycięstwo pięściarzy Azerbejdżanu, to jednak większość pojedynków wygrali reprezentanci Polski i kolejna gala boksu Suzuki Boxing Night 27th zakończyła się wynikiem 10:8 dla biało-czerwonych.

Największą niespodziankę sprawił Michał Jarliński, który pokonał 2:1 doświadczonego i utytułowanego Kamrana Shakhsuvarliego, zdobywcę medali Igrzysk Olimpijskich, Mistrzostw Świata i Europy.

Ciekawie zapowiadał się również pojedynek Kuby Straszewskiego z Seyidem Seyidovem, w którym Azer liczył na rewanż za walkę przegraną z Polakiem podczas ubiegłorocznych Młodzieżowych Mistrzostw Europy w Budvie. Podczas gali w Lublinie Straszewski znów okazał się lepszy i pokonał Seyidova 3:0.

Punkty dla reprezentacji Polski zdobyli również Nikolas Pawlik, Jakub Krzpiet i Mukhammadali Romański.

Podsumowując zwycięstwo naszych pięściarzy podczas lubelskiej gali Suzuki Boxing Night należy podkreślić, że trener naszej kadry Grzegorz Proksa postawił na młodych zawodników, którzy zastąpili ścisłą czołówkę naszej kadry przygotowującej się do kwalifikacji olimpijskich.

24.04.2024

Suzuki w topie „Raportu jakości Auto Świat 2024”

Od wielu lat redakcja Auto Świat publikuje swój raport dotyczący usterkowości samochodów osobowych 26 marek najpopularniejszych na polskim rynku.

Dowiedz się więcej
24.04.2024

Suzuki Boxing Night 28 w Łomży zakończył się zwycięstwem Polaków

19 kwietnia kadra naszych pięściarzy zmierzyła się w pojedynkach boksu olimpijskiego z reprezentantami Irlandii. Mecz Polska – Irlandia zakończył się wynikiem 14:6.

Dowiedz się więcej
17.04.2024

Mecz Polska – Irlandia podczas gali Suzuki Boxing Night 28

19 kwietnia kadra naszych pięściarzy zmierzy się w pojedynkach boksu olimpijskiego z reprezentantami Irlandii.

Dowiedz się więcej
16.04.2024

Co warto wiedzieć o nowym Swifcie (bezpieczeństwo)?

Nowy Swift korzysta z dziedzictwa poprzednich generacji auta o takiej nazwie, oferując jednak większą przyjemność z jazdy, komfort, oszczędność oraz wyższy poziom bezpieczeństwa.

Dowiedz się więcej

Dealerzy

Znajdź Dealera